RUČNI RAD 3

RUČNI RAD 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E jedva procitah sta ispisaste zivi bili.
A ako je momak stavljao tude radove treba samo da kaze i da se ova diskusija zavrsi vec jednom.
Ako je on radio nek pokusa da dokaze ako nije,neka nam objasni zasto je to uradio
Toliko od mene.
 
Član
vlatko_baba je napisao(la):
pogledajte ja onaa slika od skoda favorit. ako ovoj decko ima tolku poznavanje na perspektiva ne bi na pravil edna greska kade sto pisuva bosna-bosna. imeno levo od natpisot ja ima onaa plava "eu" traka, koja logicno spored matematicka perspektiva ide dole prema levo, a bosna-bosna ide dole desno.ne znam dali me razbravte sto sakam da kazam i  ne sakam da kazam dali deckoto laze ili ne, ali so vakvo crtanje toj vise bi rabotel vo nekoe dizajnersko studio!?.........

dobro zapažanje
a natpis bosna bosna je sigurno rađen na kompjuteru
nisu isti pixeli ko na ostatku slike,radi se o čistoj boji sa efektom Smooth

 
Član
evo sto je moj buraz crto, bilo mu valjda dosadno na casu. i crto je "po sjecanju" na golfa V, znaci nije gledo nikakvu sliku...

f_DSC00638m_622733b.jpg


a evo i malo doradjeno, radi se ovo jos. i da napomenem, radi hemijskom olovkom mislim...

f_DSC00640m_d7629b1.jpg


PS. ko ne vjeruje, slikam mu ja sebe kako drzim svesku na kojoj je ovaj crtez hehehhehe :D et, ovi kleptomani unistise nase medjusobno povjerenje hehehe :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top