RUČNI RAD 3

RUČNI RAD 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mislim da ne bi trebao dirat to na racunaru
ovo se cijeni,jer je ovo umijece
bar po meni
jer sam pokusavao i znam kako je
 
Član
i ja sam pokušavao i skroz je teško,onda sam jednu skicu skenirao uradio u PS-u i ispalo je finije ali opet slabo je to kad neznam nacrtati kako treba auto pa mi ispane heravo :D
 
Početnik
ok, i sta bi na kraju!? da mu minus dajem or?!

edit...

vidim vec su mu je pala reputacija... sinoc bilo mislim 8 ili 9, sad je 5... a covjek nista jos ne dokaza... niti smo mi dokazali...

ajde, nadjite stranicu gdje imaju ovi radovi, pa da znamo da je fakat fake... ili on nek dokaze da je on crtao... a moze lako dokazati, ima papire na kojima je crtao prije nego je u ps prebacio, nek fotka papire...

e, jesmo mi ljudi, zivotinje! nije sramota pogrijesiti, poletjeti da se zakitimo tudjim liscem (npr. staviti tudju sliku umjesto svoje i glumiti dobrog frajera/ribu, ili plagirati necije radove - znamo sta je plagijat, a?) - ali sramota je kako svi odmah poletimo da kaznjavamo, da osudjujemo...

ne branim momka, nego mi se gade pojedinci!
 
Član
bilosto je napisao(la):
ok, i sta bi na kraju!? da mu minus dajem or?!

edit...

vidim vec su mu je pala reputacija... sinoc bilo mislim 8 ili 9, sad je 5... a covjek nista jos ne dokaza... niti smo mi dokazali...

ajde, nadjite stranicu gdje imaju ovi radovi, pa da znamo da je fakat fake... ili on nek dokaze da je on crtao... a moze lako dokazati, ima papire na kojima je crtao prije nego je u ps prebacio, nek fotka papire...

e, jesmo mi ljudi, zivotinje! nije sramota pogrijesiti, poletjeti da se zakitimo tudjim liscem (npr. staviti tudju sliku umjesto svoje i glumiti dobrog frajera/ribu, ili plagirati necije radove - znamo sta je plagijat, a?) - ali sramota je kako svi odmah poletimo da kaznjavamo, da osudjujemo...

ne branim momka, nego mi se gade pojedinci!

Potpisujem.......
 
Član
bilosto je napisao(la):
ok, i sta bi na kraju!? da mu minus dajem or?!

edit...

vidim vec su mu je pala reputacija... sinoc bilo mislim 8 ili 9, sad je 5... a covjek nista jos ne dokaza... niti smo mi dokazali...

ajde, nadjite stranicu gdje imaju ovi radovi, pa da znamo da je fakat fake... ili on nek dokaze da je on crtao... a moze lako dokazati, ima papire na kojima je crtao prije nego je u ps prebacio, nek fotka papire...

e, jesmo mi ljudi, zivotinje! nije sramota pogrijesiti, poletjeti da se zakitimo tudjim liscem (npr. staviti tudju sliku umjesto svoje i glumiti dobrog frajera/ribu, ili plagirati necije radove - znamo sta je plagijat, a?) - ali sramota je kako svi odmah poletimo da kaznjavamo, da osudjujemo...

ne branim momka, nego mi se gade pojedinci!

momak je otvorio 4 teme sa po 10 radova
da se radi o par radova ne bi niko ni pomislio nista lose
ukro i sta
al kad momak klepi sa nekog takmicenja,vjerovatno,30-40 radova,to bas i nije ok:icon_question:
a dokazano je da nije crtao,jer su neki clanovi vec imali par slika na racunarima
 
Početnik
edoze je napisao(la):
a dokazano je da nije crtao,jer su neki clanovi vec imali par slika na racunarima

ok, a gdje su ti radovi sto neki imaju na racunaru, pa da budem sigurna?! nemoj mislit da cjepidlacim, ali sta cu... takav sam ti insan... ja ne vidjeh... dobro, doduse, ja malo brze citam (tj. prelijecem preko postova), ali ne vjerujem da mi je bas moglo promaci nesto u domenu "dokaznog materijala"... ne kazem ja da bilo ko od vas grijesi, niti da niste vidjeli te radove vec online, samo kazem da bih voljela da vidim i ja... no engri vid mi...
 
Član
edoze je napisao(la):
@davor:sta ne valja meni je bas extra
respect

Trozic je napisao(la):
@davor
dobro si nacrtao,
skeniraj to i polako popravljaj u PS-u i oboji i biće ekstra ;)

edoze je napisao(la):
mislim da ne bi trebao dirat to na racunaru
ovo se cijeni,jer je ovo umijece
bar po meni
jer sam pokusavao i znam kako je

@edoze hvala
@Trozic ne prebacujem u ps ovo su samo bile vjezbe jbga postao bi jos radova ali sam ihh podjelio kome sam stigao mozda nadjem jos svojih pa postam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top