Ronaldo potpuno uništio Ferrari

Ronaldo potpuno uništio Ferrari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
neka neka , nek tare,....svakom od nas se moze desiti dok iz garaze krenes....

samo sto to ovaj osjeti kao da je nokte skratio ,.......a mi ....rintaj
 
Član
ma sigurno mu ispala polusovina:lol::lol::lol:
koliko god da ima novaca nije znak da nemora pazit,ili su mu ovi u ferrariju rekli da je to najnovije cudo tehnologije,da vozi,skrece,daje zmigavac,koci sam,samo da bi mu ga uvalili za neku dobru paru...:lol::lol::lol:
 
Pike_gti je napisao(la):
joj kojih sve papaka ima po ovom internetu to je cudo... covjek ga kupio sebi i covjek ga slupo i istom tom covjeku ce biti isplacena steta od jebenog kaska i opet si ode i istog uzme i mirna zemlja... a ne inace svi ste vi nepogresivi perfekcionisti... sumaher vozi citav zivot i hljeb dobija od voznje pa se opet slupa... rossi vozi motor i od toga zaradjuje za zivot pa opet padne... itd itd ko radi taj i grijesi... ko vozi taj ce i lupat... pjesaci nece sigurno :p aj sad zdraooo

samo sto neko kupi auto da se vidi da ga ima i da moze rec, a neko ima neke emocije prema autu i neko voli auto pa mu to malo vise znaci...niej svakom svejedno kad jedno razbije, pa drugo kupi od kaska...meni zao ferrarija koda je moj...a njega nabijem...znate nasto
 

EJ2

Član
ma svi znamo da mozda i nije covjek kriv (iako se vjerovatno opet vracao s nekog tuluma, gdje je bilo droge, alkohola i kurvi) - ALI NEMA VEZE, ne zeli mu niko zlo ali je svima ba zao vidjet' slupanog ferrarija... taman sin rodjeni da je bogatas i kaze "stari, slupo sam ferrarija, al' kupicu drugog, nema ba veze" ja bih ga pridavio

ne, sad ozbiljno, svaki od nas bi ga vjerovatno KAD TAD slupao, da li manje ili vise... nekom od nas dati takvu azdaju, pa ko bi bio da ga ne potegne a tad se i desavaju takve stvari

al' da je peder, jest :cool:
 
Član
Ma nema veze izjavio je da mu se ionako nije svidjalo auto da ce uzet lamborgini-a who fuck ferrari!!!
:lol::lol::lol:
 
Početnik
fast..tuning20 je napisao(la):
ma ajd bogati moze imat 1000000000000 ovakvih
alg ga je skrsio momacki:icon_eek:

ja navijam za man utd al mogu reci da mi je on jedan od najmrzih igraca jer mi onako izgleda pederski al nebi volio da se ozlijedio a kamoli pogino boze sacuvaj

potpis

man united forever ;);););):123:
 
Član
nedo bog da on dodje u bih kod vas na raport kako bi ga odrali a ni ja ga nes posebno ne volim al eto nije zvaka za seljaka :lol: nako fino auto unisti ccc
 
Član
ja sam čuo da mu je ferrari poklonio drugi za ovaj, jer su htjeli da ovaj ispitaju. Navodno kad su u Ferrariju vidjeli slike nesreče nisu mogli vjerovati da je moguće nanjeti tu vrstu štete na ovom modelu, uostalom to je prvi model koji je doživio nesreću:icon_confused::123:

A gledaj seljaka iz šlep službe, nisu ni poziciju znali ugasit:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top