Ronaldo potpuno uništio Ferrari

Ronaldo potpuno uništio Ferrari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Portugalski nogometni reprezentativac Cristiano Ronaldo danas ujutro doživio je prometnu nesreću u kojoj je razbio svoj skupocjeni automobil, ali je on ostao neozlijeđen.

60182929.jpg


Zvijezda Manchester Uniteda i najbolji svjetski nogometaš prošle sezone u izboru France Footballa, Cristiano Ronaldo, doživio je prometnu nesreću na putu prema mančesterskoj zračnoj luci.

U jutarnjim satima četvrtka oko 9.20, Ronaldo je izgubio kontrolu nad svojim skupocjenim automobilom i u tunelu je udario u metalnu ogradu uz sam zid.

Srećom Portugalac nije ozlijeđen, ali očevici kažu da je njegov auto doživio teška oštećenja.

'Prednji kraj Ronaldovog automobila bio je potpuno udubljen. Dijelova auta i ograde bilo je posvuda po cesti. Ronaldo je samo stajao kraj auta u čudu i nevjerici. Pravo je čudo da se njemu nije ništa dogodilo jer je njegov auto tako loše izgledao', opisao je jedan od svjedoka nesreće za Sun.

Detalji nesreće još nisu poznati, a policija ispituje slučaj.

get_slika_original.php


get_slika_original.php
 
Član
ma inako je degenerik sam od sebe.... zali boze... onakve igracke kvaliteta... kad je mozak.... tackica
 
Član
De nije ovo nista malo ba jojjjjj,promjeni branik felgu drugu naruci malo lim ispegla pa mogo bi i motor nebi bilo lose a ja i sajbu i eto ga............ :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ovo mu je izgleda da drugo auto vec razbija u malo vremena..jest levat. :D
hajd nek njemu nije nista, al auta. :icon_sad:
 
ma ajd bogati moze imat 1000000000000 ovakvih
alg ga je skrsio momacki:icon_eek:

ja navijam za man utd al mogu reci da mi je on jedan od najmrzih igraca jer mi onako izgleda pederski al nebi volio da se ozlijedio a kamoli pogino boze sacuvaj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top