Ronaldo potpuno uništio Ferrari

Ronaldo potpuno uništio Ferrari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
*ebem ja njega...kad ovakvo auto razbije ja bi mu vozacku uzeo do kraja zivota, medjed glupi...ja bi trojicu crnaca s najvecim **** naso pa da ga rasture da nikad vise na stolicu nemoze sjest a kamoli u auto, a kamoli u ferrarija, pa nek uziva i trci za loptom ko budala cijeli zivot...a kazu totalna steta...nek ga meni posalju ako je dzaba, popravice se to sve...
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Nek se on prihvati metroa i autobusa. Nije auto za njega.

tito_i_partija je napisao(la):
*ebem ja njega...kad ovakvo auto razbije ja bi mu vozacku uzeo do kraja zivota, medjed glupi...ja bi trojicu crnaca s najvecim **** naso pa da ga rasture da nikad vise na stolicu nemoze sjest a kamoli u auto, a kamoli u ferrarija, pa nek uziva i trci za loptom ko budala cijeli zivot...a kazu totalna steta...nek ga meni posalju ako je dzaba, popravice se to sve...

SamiRX-8 je napisao(la):
Debil... Pa ne postoje djaba vozaci, misli ako zna sa loptom da zna i voziti Icon_lol

sto volim ove majstore... pa svima se moze desiti ili trenutak nepaznje ili sta vec, pa da se desi neka nesreca. bitno je da nikom nista ne bude...
a cuo sam ja za vas, vi ste nepogresivi, auto je samo za vas izmisljeno. ma nema sta ljudi, najbolji ste... :cool:
 
Član
a sto je majmun bogati?? znas li uopste kako je doslo do nesrece?? ne znas!! i zato ne valjajte gluposti, ako niste u potpunosti upoznati sa situacijom...
niko nije kriv, dok se ne dokaze suprotno :lol:
 
Član
joj kojih sve papaka ima po ovom internetu to je cudo... covjek ga kupio sebi i covjek ga slupo i istom tom covjeku ce biti isplacena steta od jebenog kaska i opet si ode i istog uzme i mirna zemlja... a ne inace svi ste vi nepogresivi perfekcionisti... sumaher vozi citav zivot i hljeb dobija od voznje pa se opet slupa... rossi vozi motor i od toga zaradjuje za zivot pa opet padne... itd itd ko radi taj i grijesi... ko vozi taj ce i lupat... pjesaci nece sigurno :p aj sad zdraooo
 
Član
'Prednji kraj Ronaldovog automobila bio je potpuno udubljen...
...a sto se gotivno ismijah ovoj recenici od ocevidca...pola auta nema a on kaze udubljen...:lol::lol::lol:
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
joj kojih sve papaka ima po ovom internetu to je cudo... covjek ga kupio sebi i covjek ga slupo i istom tom covjeku ce biti isplacena steta od jebenog kaska i opet si ode i istog uzme i mirna zemlja... a ne inace svi ste vi nepogresivi perfekcionisti... sumaher vozi citav zivot i hljeb dobija od voznje pa se opet slupa... rossi vozi motor i od toga zaradjuje za zivot pa opet padne... itd itd ko radi taj i grijesi... ko vozi taj ce i lupat... pjesaci nece sigurno :p aj sad zdraooo

to ja sve vrijeme govorim al ne, ovdje su sve savrseni ljudi bez mana. koji sve znaju i koji su bezgresni... a najgore je sto niko od nas nije upucen u situaciju, tj kako je doslo do svega toga, mozda uopste nije do njega bilo, ko zna... :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top