Ron Dennis Bugatti Veyron Je Obicno Smece

Ron Dennis Bugatti Veyron Je Obicno Smece

Ode tema u tri pm :cool:

btw,Zonda F nema premca,tu je odma i MC 12 Corsa

U nizem rangu tu je tata GTR da da znanje :D
 
Član
cika denis nek me povuce za penis, zna se ko je gazda u industriji, dalje necemo pricat..
 
Član
Mah ne kontam cemu tolika raspravka ba ja samo znam da Bugatti Veyron jedno ruzno auto fujjjj... A merc je merc
 
Član
j*es auto kad moras nositi slusalice i mikrofon da bi mogao komunicirati sa su vozacom. Veyron je luksuz, a i najbrze auto(serijski) Ima sve sto pozelis. A mclaren, prozori od plexi stakla i milion dugmadi za pumpe goriva, pump ulja itd itd. Za ciste trke vjerujem da je mcLaren brzi ali za svakudnevnicu Veyron UBIJA

Samo da dodam, kakav mcLaren kakvi super auta... Evo svedjana koji ubija sve, pravi VIKING.

pic-52195.gif
 
ron dennisu treba reci sljedeci put kada bude nesto htio reci prvo da se posavjetuje sa strucnjacima na bhtuningu..sta on zna..
 
Član
Death_beat je napisao(la):
ron dennisu treba reci sljedeci put kada bude nesto htio reci prvo da se posavjetuje sa strucnjacima na bhtuningu..sta on zna..

Djelite jednak koeficijent inteligencije, neka se sa tobom posavjetuje.
 
Koenigsegg fakat smece,jbt ja znam nabrojat tri slucaja kad se na testiranju izvrno zbog lose aerodinamike na velikim brzinama,cak je i svemocnog Stiga zaj*o xD
 
Član
veyron se i ne mora nekom svidati da bi ga kupio..nego je znak drustvenog statusa i exkluzivnosti ..ko ima i kupi ga da se pokaze..a nama svidao se ili ne (samo dizajnerski..jer kao masina glupo bi bio da se nekom ne svidi) mozemo samo da palamudimo bezveze ko i ovaj 'Djennis Djennis' i eto ..bem ga luda sto se izvali a da mi moramo ovdje voditi raspravu 2 dana:)..dabogda izgorio i on i ovaj mu mclaren:icon_mad:
 
Top