Rijesenje visoke potrosnje 1.6 karburator ?

Rijesenje visoke potrosnje 1.6 karburator ?

Član
E ovako raja , treba mi najbolje rijesenje za visoku potrosnju na motoru od golfa2 1.6 karburator ?

Par pitanja :
Da li stavljati karburator od 1.3 ?
Da li od Audia 80 1.6 ili 1.8 ?

Nemojte m isada reci ubaci diesela i slicno , ubaci GTI , znam i ja to , ne daju mi se tolike pare da bih to radio...
Vjerovatno cu plin ubaciti , ali me zanima prije toga rijesenje koje je najbolje , od yuge i to otpada isto...

Hvala svima :)
 
Član
kadet 1.3 karburator ja stavljao ekstra stvar napraavis medju plocu radi ko sat auto ne trosi puno plin jos na to i ekstra
 
Član
imas 3 vrste karburatora na 1.6 motorima...tako da nemora znaciti da je visokoj potrosnji uzrok karburator...

Sada mi je sa automatskim saugom , ne znam tacno..Dizne su ciscene ali sada to nista nije vraceno kako treba..
Mislio sam naci sa mehanickim saugom , ali koji je bolji ..
Da li manje trosi ako stavim sa 1.3 motora ?
Hvala svima
 
Član
dosao si i pitas za problem,od 3 rijesenja ja sam ti dao jedini adekvatan..nagledao sam se tih 1.6 motora i to tito ne moze ustelati...dzaba pare,trud...od masu super auta ,motora,s duplo vise snage i duplo manjom potrosnjom ti si...jeb ga moram ti reci..zaglavit...nhf,samo sam ti dao misljenje...eto to ti pricam..zzz

Sent from my GSmart Aku A1 using Tapatalk
 
Član
dosao si i pitas za problem,od 3 rijesenja ja sam ti dao jedini adekvatan..nagledao sam se tih 1.6 motora i to tito ne moze ustelati...dzaba pare,trud...od masu super auta ,motora,s duplo vise snage i duplo manjom potrosnjom ti si...jeb ga moram ti reci..zaglavit...nhf,samo sam ti dao misljenje...eto to ti pricam..zzz

Sent from my GSmart Aku A1 using Tapatalk

To je oldtimer 78 godiste , hocu malo da ga doradim da se moze nekada provozati...
 
Top