Restauracija i farbanje felgi 18" Baracuda racing

Restauracija i farbanje felgi 18" Baracuda racing

Legend
bucky_mb@yahoo je napisao(la):

Imam Silver ST 18ke ;)

Franki je napisao(la):
Ostat ce ti sezonu sprej, vise manje. :D

Neznam dali ste skuzili prve fotke ono kada su bile bijele, farbao momak koji je lakirer profi fola, mislim strucan je i ima znanje, uradice sta hoces, i dam mu 380 KM da ih ofarba u nekakvu BMW perla bijelu nesto... uglavnom ogulile se nakon 8 mjeseci, skinula se boja oko centralne rupe i tamo gdje dodju sarafi te na jos par mjesta, bas gadno izgledalo, slikacu vam tu felgu ako stignem sutra da vidite. Tako da ako izdrze sezonu da se ne ogule bice super. Neznam kako ce izgledati na kolima, vidjecemo mozda bude ok mozda bude loshe, enivej sad znam sam sebi odradit ovo, ako mi se nesvidi, u bingo po Renco i opletem opet, ima da ih saram ko dugine boje da budu :D

Outrage je napisao(la):
Ova prva taccno siva ili sta vec mi je bila super ! A nisam sad u toku koje je boje auto, ali svidja mi se ei mat crna sa crvenim rubom...

Mozda nebi bilo loshe ni crno, i meni se dopalo i to mat crno, ali sam odavno htio probat crveno narandzastu nijansu, pa kontam teze je izvuc narandzastu a kad dojadi malo osmirglam ponovo hiljadarkom i pfssssss u matt :D
 
Član
:lol: ja napisem zasto nije dobro raditi sprejem felge a neko pobrise post.....sta ja znam, nisam jos ni treci sleper felgi ofarbao :cool:

Samo nastavite u BHT stilu!!
 
Legend
-Suki- je napisao(la):
:lol: ja napisem zasto nije dobro raditi sprejem felge a neko pobrise post.....sta ja znam, nisam jos ni treci sleper felgi ofarbao :cool:

Samo nastavite u BHT stilu!!

Ja nisam nista brisao :D
 
Član
daki je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
:lol: ja napisem zasto nije dobro raditi sprejem felge a neko pobrise post.....sta ja znam, nisam jos ni treci sleper felgi ofarbao :cool:

Samo nastavite u BHT stilu!!

Ja nisam nista brisao :D

Nezna tko je, iskreno i ne zanima me, nema vise besplatnih postova, radim samo za pare, odgovore na pitanja koje saljete na PM dobijate nakon sto uplatite određeni iznos na određeni broj mobitela,i Juice radi svasta za pare :cool:
 
DIY poduhvate sam uvjek postovao, svaka cast ;)
a sto se spreja tice muke su poslije farbati neki dio, nebitno
felga spojler ili nesto slicno, dok se sprej ne skine
skroz od posla nista, dize se nova boja isl, ugl patnja.
moja procjena 2- mjeseca da to bude licilo an nesto, maksimalno.
Ovo je dobronamjeran savjet, nemoj neko pogresno da protumaci!
 
Legend
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
DIY poduhvate sam uvjek postovao, svaka cast ;)
a sto se spreja tice muke su poslije farbati neki dio, nebitno
felga spojler ili nesto slicno, dok se sprej ne skine
skroz od posla nista, dize se nova boja isl, ugl patnja.
moja procjena 2- mjeseca da to bude licilo an nesto, maksimalno.
Ovo je dobronamjeran savjet, nemoj neko pogresno da protumaci!

Ma sto bih te pogresno shvatio bude sta bude :) vidjecemo svakako nakon dva mjeseca sta bude, hocel bit junk ili nesto drugo.
 
Član
Odlično si ovo napravio,ja bih ti predložio da ove (piksne)ja bih tako rekao male okrugle otvore ofarbaš u crno mislim da bi bolji efekat bio...Sve pohvale!
 
Član
-Suki- je napisao(la):
Nezna tko je, iskreno i ne zanima me, nema vise besplatnih postova, radim samo za pare, odgovore na pitanja koje saljete na PM dobijate nakon sto uplatite određeni iznos na određeni broj mobitela,i Juice radi svasta za pare :cool:

Možeš li mi dati jedan savjet preko fb?:D
 
Legend
Ma dvije su samo ofarbane dvije su jos bijele, i ja sam se predomislio, al zato ih prodajem pa nek farba sebi ko sta hoce i u koji pashe :)

TREBAJU MI PARE hitno.
 
Top