Restauracija i farbanje felgi 18" Baracuda racing

Restauracija i farbanje felgi 18" Baracuda racing

Legend
zlajaaa je napisao(la):
daki je napisao(la):
Dosle su nove gume, eno ih u Remexu, ali cu ih cak namontirat mozda na ove sad kad zavrsim.

Koja dimenzija?
Bile su na piku ST felge, piše Kenia model.. Možda su kakva kopija :icon_question: Meni su te felge vrh

Neznam, moje su orginal sa ST-a ;)

slika-300663-2013-01-1358044967-velika.jpg
 
Legend
Dzeniii je napisao(la):
lijepo jest, samo koliko ce dugo sprej ostat na felgi mene bi jedino to brinulo.

Neznam ni ja to, i mene bas zanima, budem i to testirao pa nabacimo slike svih problema koji se jave ;)
 
Član
Ako je pravi auto lak u spreju, znaci mikasano na zahtjev po sifri drzat ce jer je dosta bolji od onih gotovih sprejova sto vec dodju sa odredjenom nijansom
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ako je pravi auto lak u spreju, znaci mikasano na zahtjev po sifri drzat ce jer je dosta bolji od onih gotovih sprejova sto vec dodju sa odredjenom nijansom

Ima i kvalitetnijih sprejeva, happy color, casati.. znaju to ex rajteri... ali nije skupo ni da ti smiješaju boju, tako da bih opet prije to... a držaće sigurno ljeto, ionako ćeš opet boju promijenit...
 
Legend
zlajaaa je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Ako je pravi auto lak u spreju, znaci mikasano na zahtjev po sifri drzat ce jer je dosta bolji od onih gotovih sprejova sto vec dodju sa odredjenom nijansom

Ima i kvalitetnijih sprejeva, happy color, casati.. znaju to ex rajteri... ali nije skupo ni da ti smiješaju boju, tako da bih opet prije to... a držaće sigurno ljeto, ionako ćeš opet boju promijenit...

Nemam spricu i kompresor da koristim mixanu boju...
 
Član
daki je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Ako je pravi auto lak u spreju, znaci mikasano na zahtjev po sifri drzat ce jer je dosta bolji od onih gotovih sprejova sto vec dodju sa odredjenom nijansom

Ima i kvalitetnijih sprejeva, happy color, casati.. znaju to ex rajteri... ali nije skupo ni da ti smiješaju boju, tako da bih opet prije to... a držaće sigurno ljeto, ionako ćeš opet boju promijenit...

Nemam spricu i kompresor da koristim mixanu boju...
mixana boja u spreju ;) oko 12KM dođe, u zavisnosti od boje ;)
 
Član
Ova prva taccno siva ili sta vec mi je bila super ! A nisam sad u toku koje je boje auto, ali svidja mi se ei mat crna sa crvenim rubom...
 
Član
daki evo nako samo da vidis mada ce bolje izgledati uzivo jer je ta taminija boja ovdje je previse svidjetlo a moja ideja bi bila crne felge odnosno srce a rub u boji auta..
IY2rN.jpg
 
Član
daki je napisao(la):
Ma kakvi ovo je obicni onaj Renco iz Binga od 5 KM :)

vjeruj da sam ja svoje celicare prespricao prije dvije godine, nista nisam smirglao niti pripremao, na par mjesta bile ostecene i pocela malo hrdja da izbija, samo sam hrdju ocistio i prespricao felge u dva sloja, bez zastitnog laka ili bilo cega drugog, bila je moja tema na forumu i imam i sad na racunaru sliku kako je to tad izgledalo frisko ofarbano, koliko moze drzat sprej mogu vam dokazat ako bi sada uslikao felge, bez ratkapa se vozi i nije me stid, u istom su stanju kao i kad sam ih ofarbao, isto renco sprejem radio;)
 
Top