Restauracija i farbanje felgi 18" Baracuda racing

Restauracija i farbanje felgi 18" Baracuda racing

BHT Ovisnik
fino je ispalo ovako gledajuci:cool: ja sam mislio isto ovako svoje stare felge da odradim jer su na prodaju,cisto da ljepse izgleda,jer kada stavim na papir ne ode mnogo novca
 
Član
A nakupi se opet tih sitnica i stose materijala tice , spric kit, baza ,lak, vodobrusni,razredjivac ... meni je oko 80 KM kosto materijal za moje 17''
 

OmO

Član
Nema nista ljepse kad sam sebi uradis. Na kraju je bezbojni uradio svoj posao i extra je ispalo ;)
 
Legend
ArminM je napisao(la):
jest bilo tesko ventil zastitit:D


extra ti je ovo ispalo, ustedio si dosta para, a vjerujem da si uzivao dok si ovo radio, na kraju krajeva kad god pogledas auto vidjet ces rezultat svog rada, bit ces veseo vazda,heheh:cool::cool:

HEhehehe, ma znas kako je. ovo je bila prva experimentalna, i onda samo me interesovalo znam li ja ovo uradit, ili cu totalno sjebat sve i razlice se na sve strane i napuhat lak i ogulit i nece nicem valjat. Tako da nisam obracao paznju na detalje nimalo. Sto se tice materijala izaslo je tu negdje oko 50 KM Imao sam nesto od prije po garazi nekih sitnica i tako.

zlajaaa je napisao(la):
Jesi li ove "šarafiće" zaštitio ili si i njih prefarbo :icon_question:

Šarafa ovih uopste nije ni bilo, zapravo i kada su bili, to su bili oni plasticni samo zaljepljeni, a kada sam kupio felge nekad davno bile su u uzasnom stanju, i sarafici su bili pokidani, neko je izgleda pokusavao da ih odvrne pa su se pokidali.
 
konacno da i Daki nesto odradi :lol:
ovo je za veselja

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GZ70UnPypCA[/video]

:lol: :lol: :lol: :lol:

respect ;)
 
Legend
Dosle su nove gume, eno ih u Remexu, ali cu ih cak namontirat mozda na ove sad kad zavrsim.
 
Član
daki je napisao(la):
Dosle su nove gume, eno ih u Remexu, ali cu ih cak namontirat mozda na ove sad kad zavrsim.

Koja dimenzija?
Bile su na piku ST felge, piše Kenia model.. Možda su kakva kopija :icon_question: Meni su te felge vrh
 
Top