Renault R5 1.1 benz. 1985. god. UPDATE Nove felne !!!!!!!!!!!

Renault R5 1.1 benz. 1985. god. UPDATE Nove felne !!!!!!!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

Ako nisi sjekao zadnje rubove unutra malo ce ti zapinjati kada sjedne vise ljudi a naprijed ce ti sigurno zapinjati kada budes motao pun krug,imao sam iskustvo tako da znam,nece ti previse zapinjati ali ces imati tragove malo na limu tamo do motora eto pozdrav... :)
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

rubovi nisu sjeceni nigde ........... a to sto cujem mi se ne svidja nikako ..........
posto je ovo meni EVERY DAY auto ne zelim da igde ista zapinje ili mi ogranicava skretanje .......... moracu onda da vidim da stavim 175/60 sta mislis da li ce one zapinjati???
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

konacno nasao sam vremena da slikam i novi enterijer koji je montiran pre petnaestak dana........
enterijer je izvadjen iz R5 Campus '95 godiste..... jedino vozacevo sediste je malo pohabano po sjedalu a ostalo je u savrsenom stanju.......
naravno tu je i novi volan iz istog renoa tapacirunzi i originalne fabricke patosnice...... :) :) :) :):123::123::123:
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

konacno si i ovo slikao ja sam ti vec rekao svoje misljenje o tome :) ne moram i ovdje ali hocu:lol: po meni reno ti je sad skroz drugo auto puno je ljepse se voziti a i osjecas se drugacije jer je sve tip top kao sto bi se reklo neko vece sam sanjao da si montirao felge :lol::lol: zamisli a vidi snijega napolju hehehe
 
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

Hmm super :cool: GTT volan se lijepo uklopio...Sad ti fali centralna konzola od GTT-a i obrubne plastike vrata...Sakrij ove zice sto ti vise (vide se sa desne strane) i iskruzi tapacirunge stavi mrezice za zvucnike ljepse je 100 000 puta kad imaju, ovako je celavo...Ostalo je 5...Sjedista hmm da je gdje naci GTT-ova bio bi to pun pogodak...Sa srecom u daljem radu...:123: Kolegijalni renaultovsko petovski pozdrav :lol:
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god. UPDATE Novi enterijer volan i jos po nesto.....

evo danas novi update ..... montirane NOVE felne :))))))))))))))
 
:cool: Super su mu legle felge...Samo tablicu rijesi pod hitno i morat ces spustiti auto :majstor: Daj nam jos slika...Ja bih nazad stavio distance makar 1 cm da ovi rubovi dodju do izrazaja...Ajde daj nam jos slika iz raznih profila i odzada i s prednje strane...Pozzz...
 
Član
hvala ......:):):)
zatamnjivanje u Bijeljini moze izac poskupo jer je policija dosta rigorozna...... velike su kazne takod a od toga za sad nema nista.....
za distancere nema sanse jer i ovako je po 5 mm sa strana oko gume......
zadnja tablica ce da se menja jer i meni se ovo ovako ne svidja najverovatnije da cu je vratiti na originalno mesto a staviti gt karambolku nazad.............
uglavnoh hvala svima...........
 
Član
99.9% ce biti tako............. jer ni meni se ovo ne svidja .............. jbg..... greska :):):):):):)
P.S. Bice jos slika......... uskoro .... dok padne jedno detaljno pranje i malo sunce da progrije...........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top