Renault R5 1.1 benz. 1985. god. UPDATE Nove felne !!!!!!!!!!!

Renault R5 1.1 benz. 1985. god. UPDATE Nove felne !!!!!!!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

mjuza ima ....
ovaj plejer sa slike plus 4 zvucnika i woofer :))))))) fali mi samo neko manje pojacalo da jos malo bolje potjer woofer ali i ovako nije lose.........
sto se tice enterijera rekoh da ga namerno nisam slikao jer jos uvek nije sredjen onako kako bi ja zelio..... nesto zbog nemogucnosti da pronadjem dijelove a nesto zbog finansija...........

evo i par slicica kako je osvanulo jutro 08.01.2009. u Bijeljini......
na ovim slikama se bolje vidi koja je boja auta........
:) :) :) :) :) :)
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

hehe ma ociscen je on odma posle slikanja ali kad sam vidio koliko je snega palo morao sam da ga slikam...........
P.S. noc prije sam ga prao........... :icon_cry:
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

Dobro i pouzdano vozilo a i da se lijepo srediti samo naprijed ;):icon_smile:
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

KONACNO stigle su i felnice..............
Zahvaljujuci drugu Nemanji (aka Ljuboje) dosao sam u posjed ovih divnih 14-ki ..... meni se svidjaju felnice su stvarno ko mina nisu ni ostecene ni izgrebane..
na slikama su samo malo prljave .... ne zamjerite.... eto posle toliko postova da mu samo felnice fale i to je reseno ....... cim malo otopli odnosno cim bude vreme za ljetnji set guma stavljam ih..... do tada samo nekoliko slika prislonjenih felni uz auto cisto da se vidi kako mu stoje. :):):):):):)
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

me like it!!! ;) jos samo da pohvalim nemanju sto se tice felgi izasao je u susret slavenu (znam jer sam bio pristuan) i fer je i korektan 1000000% a sto se tice proljeca cuo sam da ce brzo nastupiti :) pa da mozes :123::lol: meni su extra i pusti sta ti pricaju ti ih stavljas i placas tako da te ne brine previse (znas na kog mislim) :)))
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

pa ovo ne moze proci bez mog komentara... :smajli39:
samo da kazem da ce auto sa ovim felgama biti...cista perverzija....
samo naprijed!!!
i nemoj da ih gdje ogrebes.... :123:
;) ;) ;)
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

extra autic,fine felge,da mu nije velik taj profil gume:icon_confused:
jedva cekam da ih vidim na autu,i extra je boja,one prve slike su lose,ja mislio neka gay-farba,bez uvrede;)
ova crvena je extra;)
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

mazda-boy je napisao(la):
me like it!!! ;) jos samo da pohvalim nemanju sto se tice felgi izasao je u susret slavenu (znam jer sam bio pristuan) i fer je i korektan 1000000% a sto se tice proljeca cuo sam da ce brzo nastupiti :) pa da mozes :123::lol: meni su extra i pusti sta ti pricaju ti ih stavljas i placas tako da te ne brine previse (znas na kog mislim) :)))
zaboravh se zahvaliti mazda-boyu...****platio sam mu da ovo napise... :lol: ****
;) :cool: ;) :cool:
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

ljuboje je napisao(la):
mazda-boy je napisao(la):
me like it!!! ;) jos samo da pohvalim nemanju sto se tice felgi izasao je u susret slavenu (znam jer sam bio pristuan) i fer je i korektan 1000000% a sto se tice proljeca cuo sam da ce brzo nastupiti :) pa da mozes :123::lol: meni su extra i pusti sta ti pricaju ti ih stavljas i placas tako da te ne brine previse (znas na kog mislim) :)))
zaboravh se zahvaliti mazda-boyu...****platio sam mu da ovo napise... :lol: ****
;) :cool: ;) :cool:
hehehe nista ti ne brini zavrsicemo ja i ti ovo na neki drugi nacin :lol: salim se

edoze je napisao(la):
extra autic,fine felge,da mu nije velik taj profil gume:icon_confused:
jedva cekam da ih vidim na autu,i extra je boja,one prve slike su lose,ja mislio neka gay-farba,bez uvrede;)
ova crvena je extra;)
dimenzije su mu 185/65 r14 ja mislim da bi mozda trebao biti kroz 60 al opet ne mozes nista nagdjati dok se to ne stavi pa da proba....
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

heheheh uzo ti je 3 marke + PDV heheheheheh

pa profil gume je mozda prevelik al nacemo nesto mozda ove mognu da stanu nazad a za napred vidjecemo nesto ............. ima do marta (nadam se da cu ih tad moc stavit) :):):):):):):):)

a za boju pa reko sam da je jarko crvena samo su one prve slike slikane po nekom sugavom vremenu pa izgleda ko neka gay ljubicasta hehehehehehehe
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

felnice su odlicne samo profil gume je stvarno prevelik bit ce ti visoko auto a felga ne dolazi do izrazaja...
probaj uzet naprijed 55 a nazad stavi ove ako vec moras. Sretno
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

slavene nemoj puno lupati glavom... :smajli10:
ako ne mogne stati guma nazad,fino dodjes kod mene i ja ti dam druge gume
kad stavis felge od ovoga neces moci opstati :dojke:
reno ce da bude neodoljiv ;)
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

ma druze ne brinem se ja uopste ovih dana cemo odraditi jos ono sto treba pa cemo tad probati i gume mogu li stati ako ne budu mogle ..... nacemo neke koje mogu :) jednostavno........
:cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top