Renault R5 1.1 benz. 1985. god. UPDATE Nove felne !!!!!!!!!!!

Renault R5 1.1 benz. 1985. god. UPDATE Nove felne !!!!!!!!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

Haha evo me Davore:cool:;) Svidja mi se vozilica sve OK...Mnogo truda i ljubavi ulozeno...Ovo su male kurve:lol: koje kad se uvuku u kozu GOTOVO JE:lol:Nemoj misliti da imam neku zlu namjeru ili nesto, ali evo ti par kritika pa razmisli o tome...Opet to sam samo ja....

1. EDIT: Ovo izbacujem jer je Slaven napravio u HOMEMADE izdanju GTT kit i svaka cast, zaista vrhunski posao...Dovrsiti GTT kit znaci fali naprijed oko rubova...
2. Tablicu upasati u branik ovako strsi strasno...Nadji PH II Branik i upasi u nju, malo poliestera ovo ono i eto ga...
3. Sto svi rekose felge...Ja sam jedva nasao 13"
4. Prosurfaj malo po NET-u i uclani se u Renault club ima zanimljivosti...
5 .Ukoliko imas sansu nadji i predji i zadnji branik od GTT i auto ce biti TOP TOPOVA...

Sa srecom u daljem poslu...Redovno nas izvjestavaj...

I imas PM
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

fin reno još da ti je te branike što roki kaže bio bi još bolji :cool:
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

ohoo komsija svaka cast svi znamo koliko si se napatio da bi ovo ovako izgledalo a i izgledace jos bolje na proljece znas da sam te uvjek podrzavao u ovakvim poduhvatima samo mi ne spominji folije hehehe :icon_smile: e ljudi samo da znate ja jos nisam sreo auto od 1.100 kubika a da ide ovako mislim ovo trebate dozivjeti da bi vjerovali :)))
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

heheheheeh
hvala komsija na lepim komentarima ........ nadam se da cemo i tvoju mashinu uskoro vidjet u BH TUNING GARAZI.............
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

mazda-boy je napisao(la):
ohoo komsija svaka cast svi znamo koliko si se napatio da bi ovo ovako izgledalo a i izgledace jos bolje na proljece znas da sam te uvjek podrzavao u ovakvim poduhvatima samo mi ne spominji folije hehehe :icon_smile: e ljudi samo da znate ja jos nisam sreo auto od 1.100 kubika a da ide ovako mislim ovo trebate dozivjeti da bi vjerovali :)))

jesil vidio kad 1.2 12v da vozi 16 sekundi :)
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

Pike_gti je napisao(la):
mazda-boy je napisao(la):
ohoo komsija svaka cast svi znamo koliko si se napatio da bi ovo ovako izgledalo a i izgledace jos bolje na proljece znas da sam te uvjek podrzavao u ovakvim poduhvatima samo mi ne spominji folije hehehe :icon_smile: e ljudi samo da znate ja jos nisam sreo auto od 1.100 kubika a da ide ovako mislim ovo trebate dozivjeti da bi vjerovali :)))

jesil vidio kad 1.2 12v da vozi 16 sekundi :)

http://www.youtube.com/watch?v=8VMb2VLHP-0

pogledaj sta sve 1.2 moze ....
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

renolcek je ko lutkica i kao sto ostalio kazu zakucavanje i felne:icon_smile:
 
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

Odlican reno,imao sam davno 5-icu renoa i stvarno su zahvalna i izdrzljiva auta,respect i sretno u daljim radovima!!;)
 
Član
RE: Renault R5 1.1 benz. 1985. god.

Zanimljiva vozilica,a valjda nadjes ubrzo i te felge pa da se i to nabaci!
Jel' sta radjeno u unutrasnjosti imal kakva mjuza,sta god stavis u ovo auto dobro ce svirat! :cool:
Sretno u nastavku radova ! ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top