Renault Megane II 1.5 dCi

Renault Megane II 1.5 dCi

Član
A meni se nesto ne svidja sto si zatamnio znak Renđerov, nekako mi je sav "zagašen" :icon_rolleyes:
 
Član
Reflex je napisao(la):
A meni se nesto ne svidja sto si zatamnio znak Renđerov, nekako mi je sav "zagašen" :icon_rolleyes:

ne znam sta da ti kazem.. i meni se jedan dan svidja, drugi dan bi skinuo sve pa tako sve ukrug :icon_biggrin: isti slucaj mi je i sa ovim zutim folijama na maglenkama :cool:
 
Član
Maglenke ne diraj,mozda znak ne bi bilo lose sjajnom crnom odradit a uz to i farove zatamnit crnom folijom..bio bi pravo za*eban :icon_smile:
 
Član
I ja mislim da bi trebalo malo zatamniti farove :icon_biggrin: jer je sve drugo u tom pravcu - folija ili ono zasjeniti iznutra rubove oko reflektora. Ne znam koliko je komplikovano...
 
Član
adimegan je napisao(la):
DRUZE MOZES MI RECI KAKO SE SKIDA PREDNJI ZNAK
ja svoj nisam skidao, kolko znam moras prvo skinuti karambolku da bi skinuo znak..

meLdiN_93 je napisao(la):
Maglenke ne diraj,mozda znak ne bi bilo lose sjajnom crnom odradit a uz to i farove zatamnit crnom folijom..bio bi pravo za*eban :icon_smile:
foliju sa maglenki sam skinuo sada radi tehnickog,pa mozda opet stavim, a i ja mislim da bi recimo rubove reflektora bilo dobro zatamniti...
toki je napisao(la):
I ja mislim da bi trebalo malo zatamniti farove :icon_biggrin: jer je sve drugo u tom pravcu - folija ili ono zasjeniti iznutra rubove oko reflektora. Ne znam koliko je komplikovano...
vidicemo drug, hvala na savjetu

I kada se vec tema "osvjezila" da kazem da sam celicare ofarbao opet u crnu boju i uzeo neke bezze ratkape... u potrazi sam sa orginalnim reno 15 incnim ratkapama polovnim al et neda mi se jos... takodjer sam rucicu mjenjaca ofarbao u crnu boju i preko sticker shopa u zenici izradio naljepnicu... to sad izgleda ovako:

1znl56w.jpg


pozzzzz :123:
 
Član
Lijep je brate nema se sta reci.Meni su cak ove maglenke ljepse bez folije.
I nisi ga bas dobro opr'o :lol::lol::lol:
 
Član
ja bimu samojos uzeo prednju karambolku od sporta i onaj zadnji spojler iznad sajbe sto dodje:icon_smile: ovako nesto

prednji

2w3w1zm.jpg


i zadnji gornji

255rfuw.jpg


:cool:

ili nadjes merzicu kao sto ti je na prednjem gornjem usisniku i uradis je iskruzis oko maglenki i ugradis je fino super bi izgledalo :icon_smile:
 
Član
kula307 je napisao(la):
Lijep je brate nema se sta reci.Meni su cak ove maglenke ljepse bez folije.
I nisi ga bas dobro opr'o :lol::lol::lol:
hvala druze ;)
ma ovo je bilo "brzinsko pranje",trebo si vidjeti kako je izgledao prije pranja, nije bio megane crne boje nego sive :icon_biggrin:
sever1n je napisao(la):
:cool:

ili nadjes merzicu kao sto ti je na prednjem gornjem usisniku i uradis je iskruzis oko maglenki i ugradis je fino super bi izgledalo :icon_smile:



karambolke od sporta su drama,al su vala i poskupe pravo... trazio sam mrezicu dizajna kao moj gril al nema naci "orginal" da pase na obicnu karambolku.. pa sad ne znam...
Hvala na savjetima :cool::cool:
 
Član
evo ti brate mrezica ista kao tvoja na gornjem djelu komad koliki ti treba iza ce te 10km i izrezes je oko maglenkih ovo uradis fino i uklpois i ofarbas crnim sprejem i ko bombona:icon_smile:

http://www.pik.ba/artikal/3694620/alu-mrezica-expand-alu-baklava/

;)
 
Član
sever1n je napisao(la):
evo ti brate mrezica ista kao tvoja na gornjem djelu komad koliki ti treba iza ce te 10km i izrezes je oko maglenkih ovo uradis fino i uklpois i ofarbas crnim sprejem i ko bombona:icon_smile:

http://www.pik.ba/artikal/3694620/alu-mrezica-expand-alu-baklava/

;)

hvala druze :icon_biggrin:
neki dan sam vidio da i na renoe stavljaju onaj famozni cupra lip pa sam se bacio u razmisljanje da i ja sebi to prvo stavim,pa bi onda gledo dalje za mrezice...
ovako to nekako na Meganu izgleda (mada je ovo Ph.2) al to je to ..
ako neko zna koliko dodje ovaj cupra lip dole u servisu i imal ga slucajno kupiti gdje drugo osim u ovlastenom vw/seat servisu?

21972fa.jpg
 
Član
Dodje negdje oko 80 maraka .Kolega marijananihad se raspitivo u asa autu.I ja sam gledo da sebi stavim.Dobro izgleda pravo
 
Član
kula307 je napisao(la):
Dodje negdje oko 80 maraka .Kolega marijananihad se raspitivo u asa autu.I ja sam gledo da sebi stavim.Dobro izgleda pravo
fakat super izgleda, nema na koja auta ne stavljaju ovaj lip :icon_biggrin:
ako gdje slucajno povoljnije izleti, javi mi molim te :cool:
 
Član
Tesko ces ga naci mimo ovlastenog,A takodje znam da u hrvatskoj o ovlastenom dodje oko 250 kuna sto je povoljnije nego kod nas.Nije pretjerano skup ,kako dobro izgleda.Na dosta auta ga stavljaju 206,307, megane,golf, bora ....itd i na svakom jako dobro izgleda
 
Top