Renault Megane II 1.5 dCi

Renault Megane II 1.5 dCi

Član
Aha,ako neuspijes nista naci javi pa cu ja pogledati kod ovoga da li ima jos.sretno u potrazi.pozz
 
Član
Danas stigao Sony CDX-GT450U mp3-player sa USB i Aux prikljuckom,pa sam to odma prikljucio...i onda sam skonto da ovaj okvir koji je dosao ne odgovara za moj renault, narucio sam odgovarajuci na ebay-u pa kroz par dana bi i to trebalo doci...
eventualno mozda uzmem neke malo jace zvucnike za prednja vrata, i mozda onaj adapter za komande na volanu,al o tom po tom :icon_biggrin:
sada to izgleda ovako:

348oec7.jpg
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/3199479/led-sijalice-pozicija-bijele-10-komada/

to su ti ovakve ako se ne varam ubodne sijalice, mogu za poziciju osvjetljenje unutrasnjosti i sl takve su i kod mene
 
Član
Zoranic MNE je napisao(la):
inace,fin Megan i dobar motor :)
hvala kolega :icon_biggrin:

saledoboj je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/3199479/led-sijalice-pozicija-bijele-10-komada/

to su ti ovakve ako se ne varam ubodne sijalice, mogu za poziciju osvjetljenje unutrasnjosti i sl takve su i kod mene
jeste druze,ali kod mene u vratima je rupa trenutno tako da mi treba i ovaj metalni dio i plastika pa tek onda eventualno ugraditi ove led sijalice ;)
 
Član
takva su kod mene svjetla u pretincu ispred vozaca i u gepeku, imas ono staklu u njemu zeljezo na njega se kaci konektor a u zeljezo ide ova sijalica
 
Član
saledoboj je napisao(la):
takva su kod mene svjetla u pretincu ispred vozaca i u gepeku, imas ono staklu u njemu zeljezo na njega se kaci konektor a u zeljezo ide ova sijalica

eh jest, meni to sve u kompletu treba i to dva puta :)
 
Član
Pozdrav ljudi :icon_biggrin:
Prvo da se zahvalim kolegi kula307 jer mi je rijesio ove plastikice za vrata sto sam trazio,pa to bih ovih dana trebao ugraditi i eventualno pokupovati LED sijalice pa promjenit komplet osvjetljenje unutra..

Onda, onaj okvir za kasetofon mi je stigao,pa sad to sve izgleda ovako(razlika u odnosu na sliku prije je vidljiva,sad je "ko fabricki" ;) ) :
mvjbqv.jpg


Onda sam narucio i crne kockice kao kapice ventila za "sitne pare" da nebi sebi ogulio jagodice buseci kao one crvene sto sam pravio:

10ndut5.jpg


i stigla mi je i folija za maglenke, pa sam i to zalijepio... prvi utisci su pozitivni sto se tice folije... kada su ugasene maglenke vidi se zuta boja,a kad se upale ne baca toliko zuto svjetlo, niti sta svijetli slabije...u biti sam tako i htio, cisto malo estetike a da se ne izgubi na funkcionalnosti:

nqu2v7.jpg


I jedna slikica sa i bez folije:

s2tbhd.jpg
 
Član
kula307 je napisao(la):
Super ti je ovo ispalo:cool:
A sta je sa mrezicama sto njih nisi postavio:icon_question:
mrezice cekaju u sobi da odem kod majstora pa da mi skine karambolku, iskreno se ne usudjujem sam da skidam karambolku.. strah me da sta ne zajebem :icon_biggrin:
 
Član
pozdrav raja :cool:
u zadnjih par dana sam odradio par sitnica...prije svega jos jednom puno puno hvala kolegi kula307 sto mi je rijesio sijalice sto sam trazio...

sada mi je osvjetljenje u autu kompletirano,i usput sam stavio sve led sijalice (one t10 sijalice idu kod mene, svaka sijalica ima po 4 led-ica)...na krovu imam ukupno 6 t10 sijalica i sada plus po jednu u vratima...probao sam telefonom uslikat al se ne vidi dobro:
2hok8iw.jpg


dalje...ugradio sam mrezicu onu fk automotive sto sam uzeo, bocne zmigavce zatamnio tamno sivom folijom:
257gjo9.jpg

4gi685.jpg

2eduqnd.jpg


u planu jos ostaje da centralnu konzolu ofarbas u piano black ili boju mog auta, sto je skoro isto,boja na autu je vise sivkasta i vidicemo jos nesto usput ;)
 
Top