Renault Clio 1.5 dci - update

Renault Clio 1.5 dci - update

Član
Odlican ti je clio, jedina zamerka ide na stop svetla meni licno se ne svidjaju ali ukusi su razliciti, ostalo si bas fino skockao.
 
Član
Hvala ljudi puno, sto se tice ratkapa nisam im ljubitelj i necu ih stavljati na auto, ali se isto tako nadam da ce naredne sezone doci i neke alu zimske felge al o tom po tom.. a sto se stopki tice, stvar je ukusa meni se svidjaju sto su slicne orginalnim a svijetle puno ljepse i jace.. Hvala na komentarima, pozdrav!
 
Član
Evo vcs jedan update, uzeo sam power box uz dosta razmisljanja ali sam ipak odlucio da kupim. Radi se o nekoj njemackoj firmi race chip pa cemo vidjeti kako fercera, prvi utisci su pozitivni ide dosta bolje nego prije iako je na pola snage tj. ima na njemu mogucnost podesavanja, pa je kod mene na sredini.. znaci radi se o ovome

ja sam uzeo polovan i izasao me dosta jeftinije.. Uglavnom sad ce amortizeri malo sacekati, jos u planu imam poliranje falca na felgama i farbanje srca i farbanje lajsni u boju auta, trebalo bi na proljece biti gotovo pa cemo vidjeti.. Pozdrav!
 
Član
hvala drug, ma zivim u rajlovcu.. a po danu samo s pozicijama vozim fino svijetle, jos nisam s policijom imao problema :D pozz
 
Član
evo update-a napokon, stigli plinski amortizeri ta technix, u kombinaciji sa mojim weitec oprugama nadam se da ce biti to ono sto ja zelim.. naruceni su sa austrijskog ebaya posto imam neku rodbinu u becu i oni su mi ih dovukli do sarajeva, tako da sam i carinu izbjegao :D evo slika, ici ce ubrzo na auto pa vam javim prve utiske.. pozdrav


screen shot on pc
 
Član
amortizeri montirani, ja prezadovoljan :D
znaci auto je dosta tvrdje, upravljivije i udobnije.. nema onog cupkanja konstantnog, meni se cinilo da mi auto cupka i kad stojim u mjestu :D sto se visine tice tu je to negdje, ali sam u startu rekao da mi je auto dovoljno nisko za moje potrebe taman, htio sam samo da bude tvrdji i udobniji, a to sam i dobio sa ovim.. nemam slika samo jednu kad smo sastavili amortizer.. felge se spremaju za farbanje nisam jos odlucio koju boju, ne bih ni da eksperimentisem puno, najvjerovatnije opet siva.. pozdrav

image upload no compression
 
Administrator
Super clio :) Ide to tebi od ruke :) Ako ostaju one felge koje su i prije bile, onda i moje mišljenje je da idu u sivu :)
 
Član
i evo ga, felge ofarbane, sam sebi sam ih radio i ja sam zadovoljan s obzirom kakve su bile :D namontirane na auto i to je to, s jednom gumom sam imao dosta problema ispuhivala svako 2 dana skroz.. sreca to sam rijesio vulkanizer namazao rubove nekom smjesom, ziva guma i benzin cini mi se i sad dobro drzi.. evo koja slikica






 
Top