Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
toliko je crven da bi mogao naprijed na njusci napisati fiat a nazad nalijepiti Marlboro...hehehe
i da mi neko produzi bradu...hehehe
 
evo malo slikica,nije sve jos odradzeno i ofarbano al pocela se sklapati skalamerija....hehehe

sinoc se postavio body,gevinde,neki se potrosni materijal izmijenjio i tako...
eb3e2ac2.jpg

4bbd915a.jpg

4ca81b22.jpg

prvo spustanje rezultiralo je naslanjanjem body-a na garazni pod,pa sam morao odvrnuti malo prednje gevindare bilo je preLOW,hehehe....steta sto to nisam uspio uhvatiti telefonom,...
d54a38b5.jpg

9f078072.jpg

90b913d5.jpg

fc76356a.jpg

ee7ab822.jpg

b70bd6fa.jpg

bit ce jos slikica kad se sve zavrsi....mrezice crne,krov,spoiler,distanceri....itd,itd.....
 
BHT Ovisnik
aaaaj kako je dobar:icon_eek::icon_eek: samo mu je višak taj znak,samo maska bez znaka,svaka cast:cool::cool:
 
imam ja tu masku bez znaka kupio je,al neide mi nikako na golfa,isto kao da nije od cetvorke,morat cu drugu kupiti.....ili uraditi bad look na haubu da sve pokrijem.....
hvala...
 
ma bjez ba jest ruzan, ljepsi je moj Fico :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
salim se ba fino je ispalo, aj dodji da vidimo :lol:
 
LSD je napisao(la):
hehehe

cekamo sljedece komentare..... :D

mislim da mu fali i blagi bad look :D

ma nije on jos gotov,imam ja jos asova u rukavu,hehehe
cekam i ja koji dobar prijedlog...ovo je samo posatvljeno,ide jos mrezica u crno nazad isto ide farbanje dijela oko rora za auspuh,idu jos dvije ovalne rore nazad,krov ide u crno,cekam da vidim jos za taj bad look pa da spucam mozda i bra(platno preko pocetka haube),a ima i puno nekih dzidza u interijeru, poa onda I.C.E...puuuuh....polako,samo ako stignem s vremenom i poslom...
kritike dobrodosle!!!!

kAcA je napisao(la):
Mrezice obavezno u crno. Auto ti je ekstra :cool:

idu,idu....
hvala druze ;-)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top