Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
amel-golf IV je napisao(la):
super golf dobre fele i body kit.....

PS_:koliko si platio felge...
Hvala druze,neznam vjeruj prebijalo se nesto,to mi dovukao prijatelj pa sam naletio slucajno na njih,i tako...

OggyBoy je napisao(la):
Bravo, Nermine, KRALJU!!!;)
Ovo tvoje cudo pocinje liciti na rad profi tjunera.:icon_biggrin:

nadam se..hehehe... hvala ;-)
samo da nebude profi antituner-a,hihihi...

GreenDevil je napisao(la):
ma bjez ba jest ruzan, ljepsi je moj Fico :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
salim se ba fino je ispalo, aj dodji da vidimo :lol:

zovem te pola sata vec a ti nista,haj na OMV u pola sest......
hvala..
 
Član
Auuu perverzija bolje izgleda neg sto sam i mislio da ce biti sa ovim branicima :cool:;)

Extra svaka cast jos dok se par sitnica uradi ima da te prijavimo na stayling :cool:
 
dami2580 je napisao(la):
a brate mili kakav golf svaka cast za auto,najbolji golf na forumu sto se tice izgleda bar,po meni:cool::cool:

hvala druze....
:)

adi187 je napisao(la):
Auuu perverzija bolje izgleda neg sto sam i mislio da ce biti sa ovim branicima :cool:;)

Extra svaka cast jos dok se par sitnica uradi ima da te prijavimo na stayling :cool:

ovo je for my soul......

hvala Adi ;-)
 
Administrator
nije ovo tema antituning:lol::lol: salim se odlican golf... jos uradi to sto si zamislio i odlicno... i zatamni i prednja stakla ;)
 
uhhhhh jakoo doooobaaarrrrr gooollllllfffff :cool:
sve se nesto potajno radi zato tebe nema nigdje ali nema veze rezultati su perfekcija
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::cool::cool::cool: aj..predobro...masku ne stavljaj ba dobro je i ovako...da se znad a je vw....:D to je ponos.....:icon_smile:
 
hvala momci,ima se jos puno uraditi,maloprije sam bas ofarbao mrezice u crno a i donji dio zadnje karambolke,slijede nazad jos dvije rore ovalne...
takodjer su zamjnenjeni prednji sistemi drugim i to Phase evolution,fino udara,ima cist zvuk,al cekam kakvo pojacalo da ih potjera jer su trenutno spojene na HU
d20604dd.gif

5152b2b8.jpg

c5ac6dfd.jpg

u gepeku radi sony 12-ka i blaupunkt-ovo pojacalo....zadovoljan sam sa zvukom,jos samo da se lijpo zapakuje.....al polako
 
Legend
vidi vidi nerke:icon_biggrin:
odlicno ispalo druze moj,jos samo mrezice u crno i nazad distancere,to je ono sto mi je zapalo za oko,ali golf je sada:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top