Red Baron Golf 4

Red Baron Golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hvala drugari,sprema se jos koje kakvih dzidza,nadam se da ne odem u antituning...hahahaha
2marko@ ako dodjem dole,bit ce potezanja,ali zar je kod tebe jaka masina???Hoce li moci sa Mclarenovom V12 cetvorkom???
;d

GOLF TZ je napisao(la):
dobar nermin dobar.....sretno u nastavku....

hvala druze ;-)
 
Davor_ je napisao(la):
Ma bice to mjera samo pazi tanka je grana izmedju stylera i plasticara za sada si super;)

hvala druze,o tome i govorim...dosta raje pocne lijepo,al se onda zaleti i ode projekat u P*M*...hehehe...nadam se da nece doci do toga...kad ga slozim procicu koji krug kroz grad i gledat malo reakcije....ako ko bude povracao oko auta saljem golfa pod kakvu 40 Tona presu..heheheh
 
nermin suljagic je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Ma bice to mjera samo pazi tanka je grana izmedju stylera i plasticara za sada si super;)

hvala druze,o tome i govorim...dosta raje pocne lijepo,al se onda zaleti i ode projekat u P*M*...hehehe...nadam se da nece doci do toga...kad ga slozim procicu koji krug kroz grad i gledat malo reakcije....ako ko bude povracao oko auta saljem golfa pod kakvu 40 Tona presu..heheheh

Komsija dobro ti ovo ide svaka cast nema kod tebe krize izgleda moram se i ja tamo preseliti a od koliko ti ide litara prikolica jer to je za gorivo jel tako ....haha
svaka cast samo tako nastavi na dobrom si putu mislim da ce ti se uklopiti sad uz onaj prag ovaj branik bas mocno...RESPECT
 
THNX,...Osjeti se brate recesija,da nje nije vec bi okacio slike gotovog golfa...
onaj prag ce najvjerovatnije biti zamjenjen koji drugim...
nasao sam kod prijatelja u podrumu ovakav(nije bas 100% ovakav,al dubina i design su isti) i to Origigi "Rieger"...
93d62487.jpg

malo je dublji nego onaj moj al ce se bolje uklapati u komplet...samo da se dogovorim oko zamjene+doplate...
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Ma bice to mjera samo pazi tanka je grana izmedju stylera i plasticara za sada si super;)

hvala druze,o tome i govorim...dosta raje pocne lijepo,al se onda zaleti i ode projekat u P*M*...hehehe...nadam se da nece doci do toga...kad ga slozim procicu koji krug kroz grad i gledat malo reakcije....ako ko bude povracao oko auta saljem golfa pod kakvu 40 Tona presu..heheheh
nece biti potrebe za presom,super ti to radis;)
 
GreenDevil je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
nista dok ne vidim uzivo :lol::lol::lol::lol:

skloni taj tudji krsh s avatara...prodaj ficu i kupi sebi auto...hehehehe

ma bice bolje kad bude para, ovo je bila trampa :lol::lol::lol:

jos koji par guma i bit ce to golf...heheheh
dobar je fico,nebrini se...najzalivije je sto si trampio golfa i u njemu onu K&N gljivu... :-(
mogo si snjom jos makar koji sevap na meni zaraditi..heheh

bravof je napisao(la):
imenjace extra ti je avto,jest da je golf ali fin je..:D

znaaaam,golf.......
al vidis da stavljam ove spoilere i branike da makar malo lici na fijaker.....hehehe
Hvala ;-)

2Devil@ hos kupiti digitalni sat za fiata,ima lik iz sarajeva (treba mu woofer) ;-)
 
nermin suljagic je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
nista dok ne vidim uzivo :lol::lol::lol::lol:

skloni taj tudji krsh s avatara...prodaj ficu i kupi sebi auto...hehehehe

ma bice bolje kad bude para, ovo je bila trampa :lol::lol::lol:

jos koji par guma i bit ce to golf...heheheh
dobar je fico,nebrini se...najzalivije je sto si trampio golfa i u njemu onu K&N gljivu... :-(
mogo si snjom jos makar koji sevap na meni zaraditi..heheh

bravof je napisao(la):
imenjace extra ti je avto,jest da je golf ali fin je..:D

znaaaam,golf.......
al vidis da stavljam ove spoilere i branike da makar malo lici na fijaker.....hehehe
Hvala ;-)

2Devil@ hos kupiti digitalni sat za fiata,ima lik iz sarajeva (treba mu woofer) ;-)




nemam vise woofera :lol::lol::lol:
al imam dobre xenon farove za mk4 :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top