Razvlacenje gume

Razvlacenje gume

Član
Samo druze ako ces razvlaciti gume, nemoj bogati te Deyton. Svakako se guma deformise, pa kad vec to radis, uradi sa nekom kvalitetnijom gumom.
 
Član
Nema mi nista ruznije kad ljudi razvlace balonke gume profila 55 ili 60....kupi 195/45/14 navuci ce se bas koliko treba i nece izgledati debilno...ja sam ih imao na golfu...uvijek ljepse izgleda sira i niza nego uza i visa guma....
E odakle tebe sa gumama i tuningom :D

On topic: Stim da pazis jer se ne razvlaci svaka guma jednako, imas tyrestretch.com i slicne stranice da otprilike vidis po modelu kako izgleda navucena. U pravilu puno ljepse se navlace gume koje imaju zastitu za felgu, znaci onaj prsten sto stiti rub felge od ogrebotina.
 
Skrabo imas tu u temi slike moga golfa dok je bio na 14" pa vidi jel moze stati glava...BDW mogli bi izaci na failu sa tim gumama kao i ovaj
15mlqv7.jpg
 
Iskreno da kazem lijepo je viditi niskoprofilnu gumu na autu al to nije za nasih cesta i ugodaja kad na svako metar rupa na cesti.
Zbog toga kad bi legle prosirene felge govorim o srednjoj visini guma ponajvise radi udobnosti a sad ce vecina reci ako hoces udobnost vozi na tvornickim postavkama.
Svak pokusava izvuc neku srednju perfomansu,izgled i udobnost na autu a ne najvecu jer nas ceste ne sluze kao pojedine ljude koji to rade.
To je moje misljenje! :)
 
Član
Iskreno da kazem lijepo je viditi niskoprofilnu gumu na autu al to nije za nasih cesta i ugodaja kad na svako metar rupa na cesti.
Zbog toga kad bi legle prosirene felge govorim o srednjoj visini guma ponajvise radi udobnosti a sad ce vecina reci ako hoces udobnost vozi na tvornickim postavkama.
Svak pokusava izvuc neku srednju perfomansu,izgled i udobnost na autu a ne najvecu jer nas ceste ne sluze kao pojedine ljude koji to rade.
To je moje misljenje! :)
Iskreno mislim da ces da se razocaras kad to vidis na svom autu ukoliko odradis. Tvoj najveci problem je sto bi ti "eto ono malo, ne treba meni puno", nebitno o cemu se radilo, profilu gume, spustanju, velicini felge. Ili jesi ili nisi (lav) u tome, trece nema. Nemoj da budes poput pojedinaca, krenuo da sredjuje, tjunira auto al mu neprakticno da ga spusti ili mu ne odgovaraju vece felge itd itd...Najzalosnije kod takvih mi je sto ulazu, trude se i pogledas mu auto i ostanes mrtav hladan. :spam::turbo:
 
Član
Jedina opcija što se tiče guma koje neće biti netegnute je 225/40 14 na 9J al kod nas ih teško možeš naći a i kad ih nađeš cijena za nove gume je paprena. Samo ih par firmi radi. Kod nas ih moraš naručiti
 
Top