Razbijeno mi auto, trebaju mi savjeti???

Razbijeno mi auto, trebaju mi savjeti???

Ma to sam i razmisljao, ako uspijem u par mjeseci kakve love izvuc, auto nisam planirao popravljati, opet, nisam siguran, vidit cu kasnije sta cu, moram prvo prvo vidit kakvu odstetu mogu izvuci!
 
Član
i mene je nedavno neko tako udario na parkingu, ali srecom znao sam tablice i polcija ga ja nasla tu noc i lik je priznao. ugl. nisam jos nista rjesio oko odstete neki problem bio sa njegovom policom osiguranja, postupak jos nije zavrsen kad bude to gotovo zvace me pa da tek onda da idem na procjenu.
 
ammel je napisao(la):
i mene je nedavno neko tako udario na parkingu, ali srecom znao sam tablice i polcija ga ja nasla tu noc i lik je priznao. ugl. nisam jos nista rjesio oko odstete neki problem bio sa njegovom policom osiguranja, postupak jos nije zavrsen kad bude to gotovo zvace me pa da tek onda da idem na procjenu.

Ja sam vidio auto, boju auta, covjek jedan vidio zadnja tri broja registracije, i policija jos nikog nije nasla, prave se ludi kad odemo u stanicu, ja ne znam ko koga tu stiti, al' ce se jednom to auto morati naci! U ostalom mogu oni odugovlaciti, ja cu sa odvjetnikom svoje pare dobiti, koliko su sposobni jos ni zapisnika mi nisu uradili sa kojim mogu otici u osiguranje da mi izadju iz osiguranja na teren da procijene stetu, zalosno stvarno.. Kazna mi dodju u roku par dana, a ovakav slucaj pokusavaju da odugovlace!
 
Član
Smireno druze neces nista dobiti ako posrljas kad ga vidis na ulici znas kakva je nasa policija ne ocekuj puno ali se nemoj uvaliti u neko sra*e jer si trazio pravdu ;)
 
Član
hoces li dobiti odstetu prvo to trebas zavrsiti ako je dobijes boli te ***** mene moze svako pokupiti bujrum bitno je da odsteta legne sve se da napraviti i jos mi podosta ostane..bujrum ako ima ko da hoce da me udari u voznji na parkingu nek se javi posto planiram farbati auto pa da neplacam iz svog djepa...ja to inace tako radim dosad 2 farbanja sam bespaltno dobio i jos mi ostane...kosto kazes lik teski narkoman mislis da je njemu problem tebe upucati ili nesh i to bez razmisljanja bolje se okani toga cisto prijateljski savjet ti mozes shvatiti zlonamjerno prosli komentar ali vjeruj da nije bio bolje se okani toga ganjaj osiguranje i da naplatis sve...
 
Iz dana u dan sve vise potvrdjujem da policija stiti nekoga.. Naime, i covjek ispred cije je kuce to sve bilo je takodjer vidio auto, i boju, nazalost ni on nije vidio tablica.. U glavnom, donio sam dijelove od tog' auta kuci, koje sam sebi sacuvao, i 100% sam siguran da je crna boja, znaci Golf 4 crna boja, zadnja tri broja registracije 908.. Naravno, da sve bude jos bolje, u policiji ne staji da sam rekao registraciju, i jos idu i pregledaju auta ljud koji posjeduju plavog Pola, jaran me zove, kaze dosla mu policija pregledala auto, i govore mu tako, napravio udes tu i tu, pobjegao, u glavnom zove me on, kaze sta je to bilo kod tebe, kaze pregledaju moje auto, u drugog jarana komsiji dolazili, koji ima isto plavog Pola, pa ne znam stvarno ko je tu lud, zapisnik mi nisu napravili jos, bez njega ne mogu u svoje osiguranje otici da mi izadju i procijene stetu, sve mi "mirise" na to da policija zna ko je krivac, prave me budalom... Na slomu sam zivaca gotov...
 
Član
tacno takve stvarni natjeraju covjeka da osjedi, al sta ja znam, pokusaj ih "pocastit"i ne odustaj, budi direktan, cim vidis da nesto mute odma reaguj. Nije ni policiji lako, zacas frknu s posla, plate bezze, pa valja svakom drzat ruku pod guzom, ili nadredjenom ili obicnom smrtniku koji im se nameraci na ledja..
 
Grga je napisao(la):
tacno takve stvarni natjeraju covjeka da osjedi, al sta ja znam, pokusaj ih "pocastit"i ne odustaj, budi direktan, cim vidis da nesto mute odma reaguj. Nije ni policiji lako, zacas frknu s posla, plate bezze, pa valja svakom drzat ruku pod guzom, ili nadredjenom ili obicnom smrtniku koji im se nameraci na ledja..

pa buraz kolika je tvoja palta kada njihovu od ~1000KM smatras nikakvom:icon_question::icon_question:

Drug, ja sam ti rekao, obrati se ti nekome iznad te tvoje lokalne policije, imas one prijave na besplatan broj, zovi Tz, zovi sve stanice iz opstine, trazi kome da se obratis da to fino provjeri sta se radi i izmisljanje vozila i boje....

Ako ima kakav drot takvo auto (ili njemu neko blizi) nemoj misliti da njega ne stite dok ne sredi auto negdje van tvog mjesta pa da se moze vrnuti i da ne mognu naci dokaza......

zajmi to sto prije, iskreno sam mislio da si vec nasao tog lika....
 
Ne mogu jos se protiv njih dignuti u stanici, jer jos nisam dobio zapisnik o udesu, a bez zapisnika ja u svoje osiguranje ne mogu da odem da mi dodju procijeniti stetu, u tome i jest problem, ma jos par danas cu sacekati, i od tad ide druga prica skroz, ovo je prekoracilu svaku mjeru.....
 
Član
i ja sam kontao da su ga vec oni nasli...jer ti ga tesko mozes naci lik moze biti iz srebrenika, tuzle itd...
samo miliciju pritisni, ako nece raditi ima i iznad njih samo ne odustaj..
nmgu vjerovati da ga ne mogu naci, tri broja tablica, auto golf oni traze polo ..u pm
 
Jos traze Pola plave boje, u policiji tvrde da im nisam rek'o broj tablica kad je otac isao provjeriti, ko se tu sad pravi vise lud, nemam pojma, nece u glavnom to tek tako proci......... Ovo za Pola, je garant samo pokrice, da mogu reci da su trazili auto, da ne bude nisu nista provjerili, a siguran sam da nekoga kriju....
 
Član
jako zaebana situacija drug, jednom sam slucajno prolazio ovako jednom ulicom kad vidim stoji sa strane auto udareno dijelovi oko njega, prodjem 100metara povis vidim na cesti far od auta, izadjem kad ono far od pezoa 307 a dole udaren stojao passat, plus noc bila i jednosmjerna ulica, pokupim far zaobidjem ulicu vratim se do passata i dolazi policija (valjda neko zvao) izadjem iz svog auta objasnim situaciju i dadnem im taj far, i znas sta su oni uradili???? bacili taj far odma pored u neciju bastu.. na kraju skuzim cije je auto bilo (od jednog mocnijeg covjeka u travniku)... policija zna koga ce stititi.. ccc
 
Ma svacam ja to sve, u ovom slucaju je najgore sto i ne mozes pocastiti nikoga, ne znas koji je zapravo najvise umijesan tu, mozes castiti bas onoga koji se trudi da ja nadjem krivca.. Al' jos par dana cu sacekati, i onda prava Tuzla, pa i dalje ako treba ici, prave me budalom, da nisam rek'o broj tablica, traze plavog Pola, brate mili, il' su svi ne pismeni, il' nekoga kriju.. Zaustave me, znaju kad mi registracija istice, a oni ko fol ne znaju ko ima crne cetvorke u gradu, mah, gotov sam pred kraju zivaca, u ovih par dana sam poludio totalno vec....
 
Član
zen3dom je napisao(la):
Grga je napisao(la):
tacno takve stvarni natjeraju covjeka da osjedi, al sta ja znam, pokusaj ih "pocastit"i ne odustaj, budi direktan, cim vidis da nesto mute odma reaguj. Nije ni policiji lako, zacas frknu s posla, plate bezze, pa valja svakom drzat ruku pod guzom, ili nadredjenom ili obicnom smrtniku koji im se nameraci na ledja..

pa buraz kolika je tvoja palta kada njihovu od ~1000KM smatras nikakvom:icon_question::icon_question:

Drug, ja sam ti rekao, obrati se ti nekome iznad te tvoje lokalne policije, imas one prijave na besplatan broj, zovi Tz, zovi sve stanice iz opstine, trazi kome da se obratis da to fino provjeri sta se radi i izmisljanje vozila i boje....

Ako ima kakav drot takvo auto (ili njemu neko blizi) nemoj misliti da njega ne stite dok ne sredi auto negdje van tvog mjesta pa da se moze vrnuti i da ne mognu naci dokaza......

zajmi to sto prije, iskreno sam mislio da si vec nasao tog lika....

ja nemam nikakvu platu, student sam, a ja da sam policajac i da imam zenu i dijete i izdrzvam ih sa 1000km dobro bi razmislio kome bi stao na zulj, zacas ljudi frknu s posla . Ne kazem da nema gamadi medju njima, ali licno znam dva slucaja gdje su ljudi samo sto su dobri i posteni najebali do bola, jer nam je drzava takva da je najbolje biti kriminalac jer te svak ziv stiti, milion nekih zavrzlama ima da nemozes bit kriv.
 
Grga je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
Grga je napisao(la):
tacno takve stvarni natjeraju covjeka da osjedi, al sta ja znam, pokusaj ih "pocastit"i ne odustaj, budi direktan, cim vidis da nesto mute odma reaguj. Nije ni policiji lako, zacas frknu s posla, plate bezze, pa valja svakom drzat ruku pod guzom, ili nadredjenom ili obicnom smrtniku koji im se nameraci na ledja..

pa buraz kolika je tvoja palta kada njihovu od ~1000KM smatras nikakvom:icon_question::icon_question:

Drug, ja sam ti rekao, obrati se ti nekome iznad te tvoje lokalne policije, imas one prijave na besplatan broj, zovi Tz, zovi sve stanice iz opstine, trazi kome da se obratis da to fino provjeri sta se radi i izmisljanje vozila i boje....

Ako ima kakav drot takvo auto (ili njemu neko blizi) nemoj misliti da njega ne stite dok ne sredi auto negdje van tvog mjesta pa da se moze vrnuti i da ne mognu naci dokaza......

zajmi to sto prije, iskreno sam mislio da si vec nasao tog lika....

ja nemam nikakvu platu, student sam, a ja da sam policajac i da imam zenu i dijete i izdrzvam ih sa 1000km dobro bi razmislio kome bi stao na zulj, zacas ljudi frknu s posla . Ne kazem da nema gamadi medju njima, ali licno znam dva slucaja gdje su ljudi samo sto su dobri i posteni najebali do bola, jer nam je drzava takva da je najbolje biti kriminalac jer te svak ziv stiti, milion nekih zavrzlama ima da nemozes bit kriv.

e pa upravo sa takvima kao sto si ti i dobivamo ovaku drzavu.....
i ljude koji nemaju muda da se bore za svoje postenje,,,,,,

a kako oni izdrzavaju porodicu ne pricaj mi, ja zivim od 250KM mjesecno, zivim sa jos dvoje ukucana i krvavo se borim za svaki dinar kako bi sebi obezbjedio bolje sutra (takodje student ali jos malo) i da mi dodje guzonjin sin, sjebe to sto sam jedva skupio radi svoje furke i mangupisanja, i jos pobjegne, ja bi ga zapalio....

prema tome, sa razmisljanjem kao sto je tvoje nasa drzava moze otici samo na gore, jer umjesto da se borimo protiv takvih koji nas ugnjetavaju, mi postajemo kao oni.....

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:

buraz, srecno u potrazi, i da ti to rijese sto prije...... ;);)
 
Top