Razbijeno mi auto, trebaju mi savjeti???

Razbijeno mi auto, trebaju mi savjeti???

Član
Ja ti samo mogu reci da to policija zna 99% ko je samo sto nece da kazu...Njima je bilo dovoljno reci zatamljena crna cetvorka i da znaju a pogotovu jos tri broja registracije.Moj rodjak je imao slicnu situaciju i pravili su se pametni da ne znaju...sve dok se on nije digo i naso lika...kasnije se ispostavilo da je on rodjak od policajca i citavo vrijeme ga krio...Samo ti druze poslusaj savjete i obidji sve lakirere i auto dijelove.... a kad ga nadjes nek mu je Bog na pomoci....
 
jbg, a sta ako je i on na bht, prati sad sta pises i gdje ga pratis i kako????

Hoces iskreno, suti i trazi ga, ne pisi ovdje sta si uradio i dokle, jer momak moze citati ovdje i veoma efikasno se skloniti, otici do Tz s jaranom, pokupovati sve i montirati u tudjoj garazi.....

zato, tisu misu i trazi, muriju stisni, po tablama i autu moraju znati ko je, nazovi tz i objasni sta ti rade, prijavi ih unutrasnjoj kontroli, brate imaju opis auta i 3 broja tablice, pa u cijeloj bih ja mislim da je nemoguce da se poklope 3 cetvorke takve, prema tome muriju za vrat, znaju oni ko je u pitanju 100%, sigurno od nekog guzonje sincic kojem je tata kupio autic od 150KS a on sad frajer ide pod rucnom....

kad ga nadjes nalemaj stoku sve mu prste polomi na rukama, pa da vidis kako ce ubuduce povlaciti rucnu...

i jos jednom kazem, tisu misu i trazi ga, ne pisi puno gdje ga mogu ocekivati.......
 
Član
vidi druze stvarno mi je zao auta sto ti je udareno ali ovako pisati da ces mu slomiti kost po kost brate iskreno da ti kazem to je smijesno da sam te ja npr udario i pobjego i staces nadjes me i dodjes da me slomis vjeruj mi na rijec da bi i ti i svaki pajdas koji je stobom primio metak..hajd sve uredno hocete popricati i sve ali udarati se zbog toga po meni smijesno..vjerovatno ces dobiti odstetu od osiguranja pa nema razloga da se sjebajes..a nemora znaciti da ce ici po okolnim lakirnicama i mjestima jer vecina raje zna dosta osoba koje nisu poznate nikako a rade auta tako da ti i to pada u vodu 100%...
 
Druze da tebi neko napravi stete oko 3000 (toliko je procijenio majstor kojem je auto odvezeno), i uz to da jos pobjegne, ti bi bio smiren sigurno? I za taj metak, mogu ti samo reci da ga nosam i ja! Sto se limara i toga tice, ovo je mal gradic, nije veliki grad da moze svugdje se zavuci, manje-vise znaju se svi koji rade sa time....
 
Član
drug mahala manje vise sumnjam da ce raditi tu auto...
ti imas informacije 'cinjenice' i na osnovu njih ti u policiji nadju auto vrlo lako...

a ima svega cuj to razbije ti auto, bude toliko 'posten' da pobjegne i na kraju da te jos i upuca ..svaka cast...
ljudi zaboravljaju na postenji i moral, da je bogdom toga nebi bilo ni lomljenja kostiju ni metaka, zasto niko na to ne misli?a ne samo kako drugog ostetiti, zajebati, i izvuci se cist ..svako treba preuzeti odgovornost za svoja djela a ne pobjeci od nje...da je tako ti bi vec cekao na naplatu stete, taj bi platio kaznu koja ga slijedi i sve ok, a ne da se mora uoce raspravljati o lomljenju kostiju i pistoljima...a u ovom slucaju vidi se ko je zasluzio ako ne oboje onda bar jedno, takvi ce uvjek to raditi i izvlaciti se treba im malo pameti upisati u glavu , treba biti fair play ipak....cak neki pisu npr. udario i pobjegao (u prvom licu) ...
 
Evo informacija sa policije, sumnjaju na nekog lika, poznat po tome, ne htjedose mi reci gdje je tacno (da ne idem ja), samo su mi rekli u kojem selu zivi, idu danas da ga provjere, btw narkoman teski!
 
Član
***** ti drzavu, cuj sumnjaju.... imaju boju, auto, 3 broja registracije.. nema 5 auta u drzavi da se tako poklope... i oni ne mogu naci ko je, ccccc... majku im njihovu :icon_mad:


druze, iskreno se nadam da se naci tog koji je kriv i da ces dobiti punu satisfakciju, na bilo koji nacin koji tebi odgovara ;)
 
xzone je napisao(la):
vidi druze stvarno mi je zao auta sto ti je udareno ali ovako pisati da ces mu slomiti kost po kost brate iskreno da ti kazem to je smijesno da sam te ja npr udario i pobjego i staces nadjes me i dodjes da me slomis vjeruj mi na rijec da bi i ti i svaki pajdas koji je stobom primio metak..hajd sve uredno hocete popricati i sve ali udarati se zbog toga po meni smijesno..vjerovatno ces dobiti odstetu od osiguranja pa nema razloga da se sjebajes..a nemora znaciti da ce ici po okolnim lakirnicama i mjestima jer vecina raje zna dosta osoba koje nisu poznate nikako a rade auta tako da ti i to pada u vodu 100%...

hehe, ove lovacke price su najace:) me'ci ovo ono:lol::lol:, ali u pravu si od batina nema nista, najdjelotvorniji lijek je metak, sve lijeci:lol::lol:

btw druze samo pritisni policiju, moraju ga naci! Prije 5,6 gradski autobus poderao rodjakovog golfica, on bio parkiran propisno i sve ali jbg, rodjak kad je dosao golf na trotoaru. Prvo se nije znalo sta ga je opucalo, pa se sumnjalo na jednog cicu sa kombijem, ali na kraju se ispostavilo da je autobus, to jest neki svjedoci bili na licu mjesta i ne sjecam se detalja tacno! Znalo se sve ali jbg, kobojagi nedostatak dokaza pi materina, i na kraju sam sebi morao napraviti! A taj autobus i dan danas se vozi, zamrljana prednja desna strana, skroz druga boja, jer su ga nabrzinu ga popravili da se ne vidi steta!
 
Haman pa danas niko nije otisao do tog lika, uglavnom u tom mjestu imam par jarana, koji su trenutno na faxu, al' sam ih kontaktirao pa cekam informacije od njih, ko ima takvog golfa sve tu i otici cu ja sam...

Jos nesto, za ove koji ne znaju, bili ja i otac kod odvjetnika, u slucaju velike stete, gdje trebam dobiti dosta para u odsteti, postoji fond unutar drzave, koji ti policija mora izmiriti, np. meni neko razbio auto i pobjegao, ako se policija pravi luda i stavi u zapisnik N.N pocinilac, onda ja tuzim tog' N.N, i policija iz drzvanog tog' fonda koji je osnovan samo za ovakve slucajeve meni namiruje odstetu, to rade odvjetnici na procnat, u ovom slucaju on dobar 300-400 km, ja dobijem svoje pare i napravim auto, odvjetnik ode dva puta i dobimej ostetu, samo da znate od sada, nece ni jedan odvjetnik uraditi to ako nije velika osteta, jer on ispod 300 KM nece da se opterecuje!

Za to smo saznali, ali nismo rekli u policiji da znamo za ovaj sistem, te da ce nam oni morati odstetu izmirit', pustit cemo ih jos para dana, dok ne dobijemo zapisnik, sa kojim cu ja u svom osiguranju trazit procjenu stete na autu, sluzbenu, ovo ne sluzbeno kod majstora auto staji, procijenio je na 3000, B stub je pomjeren unutra, auto je van giometrije svoje!
 
Član
ajd drug sa srecom i javi sta je bilo, nemoj nista guzvati nije vrijedno toga...
aBd kad dobijes lovu zavisno od auta isplati ti se bolje to prodati pa uzeti drugo i eto jer pomjeren b stub i geometrija to vec ne moze biti to...
 
Top