raja pomozite

raja pomozite

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav drugovi i drugarice :cool:e ovako planiram na proljece da na svog bmw da stavim neke felge,mislio sam da stavim 17 jer sad imam 15,mada bi 16 bio optimum ali nece se vidjeti razlika.nasao sam dvoje izmedu kojih se dvoumim koje da kupim pa sta vi mislite???prve ili druge
[attachment=12032][attachment=12033]
 
Član
i ja kazem ljeve desne su previse jednostavne ima ih svakuda a za bembaru malo drugacije treba znaci ljeve :lol:
 
Član
ne vezano za temu moze li mi neko reci iz svog iskustva hoce li mi se mnogo povecati habanje ovjesa kada sa 15 predem na 17?:icon_question: Posto su nase ceste veoma lose,a ovjes za bmw veoma skup.I skace li potrosnja mnogo?
 
Član
Fawaay je napisao(la):
ne vezano za temu moze li mi neko reci iz svog iskustva hoce li mi se mnogo povecati habanje ovjesa kada sa 15 predem na 17?:icon_question: Posto su nase ceste veoma lose,a ovjes za bmw veoma skup.I skace li potrosnja mnogo?

Bmw je to covjece ne osjeti ovjes 17 vjeruj mi ja se vozam na 17'-kama vec dvije godine pa tek neki dan promjenio lezajeve, a sto se tice potrosnje dodaj jos litar na sadasnju i to ti je odprilike to
 
Član
glasanje za m-felge... veoma skupe i kad negdje kucnes da pojdes zemlju.
rade nadi neke druge,ima finog izbora i nisu bas ni skupe prema m-felgama
ali orginal je orginal.....
 
Član
izgleda da bi mi najbolje pasale ove Icemanove kromirane :icon_smile: ako se uspijemo dogovoriti ;)
 
Član



^^ te felge su odlicne i to samo ako mislis na orginal, ali ipak mislim da nisu tako dobre za tvoj auto tj E46.. malo su old school stila odnosno nemaju smisla za sminku vec neki ljuti stil malo vise zatvoren nego sto vecina ljudi moze progutati... jos sto vidim iz kataloga ne pasu na tvoje auto, ili ces trebati prstenove ili prosirivanje centralne rupe.

Ako vec imas pare za dobre BMW Motorsport felge evo ti 2 moja prijedloga





^^ ove su dosta slicne tvom izboru ali po dimenzijama za tvoje auto, svjezije i dosta otvorenije da se vide diskovi i te gluposti. Izgledaju dosta lakse i prate godiste auta.




^^ i jos jedne medju boljima za E46 ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top