Radar-Kamera u civilnom autu

Radar-Kamera u civilnom autu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
vwfan je napisao(la):
Veoma brzo pokrecem projekt u kojem cu da poslikam sve te presretace po KS, vec imam par reg. oznaka koje su u vlasnistvu ovih, pa cu to sve fino da upakujem i ovdje cu da objavim.

Čisto da znaš, ako misliš to uraditi da slikaš bez blica i paziš da te ne primijete :D jer je to zabranjeno i ako im se učiniš sumnjivim oduzet će ti opremu :D iz iskustva poznanika pričam :)
 
Član
Pa nismo u doba komunizma da se sve i svasta zabranjuje
Na autima ne postoji nikakav znak zabranjeno slikanje i sl. tako da mogu slikati do mile volje...
 
kAcA je napisao(la):
Pa nismo u doba komunizma da se sve i svasta zabranjuje
Na autima ne postoji nikakav znak zabranjeno slikanje i sl. tako da mogu slikati do mile volje...

ne smiju slikati ispred zgrade MUP-a ta auta a negdje u pokretu ili nešto smiju...ove su upratili tako što su ljudi čisto htjeli radi nekog zadatka seriju slika nečega da naprave i oni su odabrali policiju sasvim naivno i kad su sve završili i došli pred istu zgradu o kojoj pričamo da slikaju, materijal im je oduzet pa eto ja čisto upozoravam jer stvari tako stoje,a ko hoće nek izvoli i proba sam
 
Član
u bihacu se nalazi golf 3 ima uredjaj za slikanje, zato pazite kad prolazite.ja sam svaki dan na cesti i oni su uvijek tu, ako cinis prekrsaj uslikaju te, dojave sl.patroli da vas zaustave, ako ne ostalo dobijes na kucnu adresu. bijeli golf 3, tablice su 315-a-xxx
 
Član
PanTheRoo7 je napisao(la):
U Brckom ima OCTAVIA i GOLF IV (kako se sjecam da su bijela auta) unutra TONA OPREME, koda ganjaju tornado pa ispituju ;D

A na putu Tuzla - Zenica cuo sam da ima crveni i plavi GOLF IV civilni.

Dopuna za Brcko - Skoda Octavia PLAVA , Golf IV BIJELI , Golf IV CRNI, kamere i folovi bas koda ganjaju tornado xD
Mog starog zaustavili na tzv. 'malezijskom putu', ogranicenje 80 a on iso 120 heheh, pratili ga sa skodom i kasnije zveknuli kaznu. Sta ces...
 
Član
Tesko je njih upratiti ako stave "civilno auto" i da slika, pa imaju milion mjesta gdje moze stajati... a sada ima poprilican broj i presretaca, evo danas na auto putu prema lasvi, iza mene polo tamno plavi, kamera i ti-ru-ri-ru spremni... uglavnom vecinu golfova IV i V, octavia i sl., kad se vide u retrovizoru najbolje propustiti.
 
kod kalena na magistrali u zenici prije petlje skoro uvijek ima policije zato operz i isto tako sam tu vidio civilno auto GOLF V crni s policijom unutra...ili su presretaci ili ovi s kamerama...danas isto tako cuo da ima i bijela petica
 
Početnik
ebe im majku starca uhvatili kod sarajeva ogranicenje 40 a on 62 brale ulozio zalbu nije znao koje je ogranicenje pa onda i sliku poslali :icon_mad:
 
Bjezi j*em ti,procita temu,ja konto oni samo koriste plavu i bijelu boju,kad sad se spominje i crni i crveni bjez,sto neko rece cim vidis Golfa IV i V i Octaviju iza sebe,propusti ih najbolje :icon_evil:
 
Član
Mene drugi put uhvatili u dva mjeseca i to uslikali i slika i kazna na kucnu adresu dolazi. Jednom u Kosteli (Bihac) kod onog restorana 40km/h a ja isao 62 km/h i 62KM kazne, neki dan u Otoci vidio sam da spominje jedan momak ali nikako skontati u kojem su autu jer sam tek shvatio da su me uslikali kad me patrola 500m vise zaustavila i sad ce mi doci 112KM kazne :icon_cry: i slika da ju uramim :D a 31km/h preko ogranicenja
Ali nabavio sam radar detector :cool: samo neznam hoce li mi javljati kod ovih u civilu :icon_question: ovako mi javlja kad god ima policijsko auto u blizini :cool:
 
Legend
juce u gradu patrolira siva golf mk2, sasvim obicna dva krkana unutra, saobracajni policajci i smekaju..

registracije 450 k 533
 
Član
evo ljudi i od mene nesto nemoze se to lako skontati jer se oni parkiraju kraj puta kao da je parkirano auto i ti kad prolazis kraj njega kamera registruje brzinu i slika nemozes ni skontati da te slikalo ili po noci samo se ponoci vidi crveni blic to je to sto ja znam za te nove kamere....a bijelih auta sam se uvijek cuvao :D :D :D evo da jos nesto kazem znam da 90 % nece vjerovati ali majke mi istina ja sam isao jedanput sa autom i bio pravac a uvijek tim pravcem idem brzo i vidio sam udaljini auto da ide u istom smjeru nisam ni kocio samo sam po stisno po gasu kad sam obilazio vidio sam da ima nesto na krovu a naravno to je bila rotacija ali ugasena ja sam samo bacio pogled na sat bilo je 170 km/h kad sam obisao nisam ni kocio samo jos potjerao ali nisu oni palili rotacije i nista dosad nije doslo bilo je to prije 5 mjeseci a jbg uzaludno bi bilo da su upalili rotaciju a ja nebi kocio a oni sa SKODOM FELICIJOM HEHEHEHEH. pozz
 
Član
E ovako izgledaju ta auta, imaju velike maglenke ispod to jeste bliceve a kamerepretezno stoje na dezbordu ovo je u Holandiji.
Po tome se mogu poznati ta vozila po maglenkama ima ih i sa plavim i crvenim maglenkama.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top