Radar-Kamera u civilnom autu

Radar-Kamera u civilnom autu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mislim da neki nisu razumili...
Pricamo o kameri (kao sto imamo staticne radare) koja je instalirana u vozilo. Jednostavna za koristenje, parkirate vozilo.. i jednostavno odete. Ona sve ostalo sama radi, nije potrebano da covjek bude u vozilu ;)

Mislim da dosta vas misli na kameru koja snima pocinioce u voznji (iza vas se krece i snima vas)

Nebi bilo lose kad bi znali vozila i tablice tih vozila. Cuo sam ja za to jos prije 20-ak dana al eto... nikako da naletim na tako nesto :D
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Astra je napisao(la):
super... A j*iga ja cim vidim sumnjive petice sa antenom velikom usporavam..

to kad vidis, obicno bude kasno.. jer dolaze uvijek iza..

mene je nedavno navlacila civilna petica 2.0 fsi 4motion, ona sto patrolira po gradu..
Haha znam za njih,lagano ih je prepoznat u moru TDI-eva :D ako sta saznate vise objavite da i mi ostali znamo
 
UPRAVO OVO STO JE MRVA REKAO.... S tim sto moze i u POKRETU slikati (bar su mi tako rekli...), i jednostavno ubace usb stick copy/paste i fino u MUPU to sve adresiraju :D, a da nemate pojma...
 
Član
ima na Južnoj magistrali u TZ radar koji nezz dnevno oko 10000 blicne! postavljeno zbog noćnih ptica i rejsera:D
 
Član
Tacno je da imaju ta auta sa kamerama, u sarajevu pouzdano znam da ima crvena golf 5 ca, koja patrolira najcesce u Gladno Polju i Rakovici gdje je ogranicenje brzine 40 u gladnom polju i kod skole u rakovici, i sad zasad imaju fiksno radno vrijeme i to od 09:00 do 17:00. Cuvajte se ljudi!!!
 
Član
ma meni su se te petice zgadile samo tako fuj kad god ocu da gasam ako vidim iza 5 cu il octaviu odma spustam na ogranicenje i lagano , jer kod nas ima dosta tih petica , pretezno su crne i tegetplave boje i imaju men se cini prva 3 broja ista i slovo na ovim starim registracijama ...
 
Član
Prvi put cujem za ovo, znam za one sto te prate i slikaju s ledja - snimali su prije.

Il kad stanu tako sa autom na otvorenom, pa te opale istim radarom i onda iskacu iz auta i zaustavljaju.

Al da salju bez zaustavljanja, to ne znam vala...
 
Član
po kiseljaku s vremena na vrijeme kruzi bijeli Golf V 2.0TDI ... pa ako netko dolazi da zna... a nedavno sam u Češkoj vidio presretace sa Golfom V R32....
 
Član
u sarajevu su dvije 5 ice teget plave sa kamerama...to sam upratio na marin dvoru...ma lako ih je upratiti preko dana.. pog;edas na retrovioru...vidis ima na prednjim sjabama tonu opreme..hhe /... ili vozi po ogranicenju i previlima i no sikiriki
 
Član
Don Sonny je napisao(la):
Tacno je da imaju ta auta sa kamerama, u sarajevu pouzdano znam da ima crvena golf 5 ca, koja patrolira najcesce u Gladno Polju i Rakovici gdje je ogranicenje brzine 40 u gladnom polju i kod skole u rakovici, i sad zasad imaju fiksno radno vrijeme i to od 09:00 do 17:00. Cuvajte se ljudi!!!

a zato je onaj mene ganjao do kiseljaka ja konto 80km/h da je ogranicenje
a sve i da snima nevdi se nista od dima kad vozim na cumur haha
 
Član
Ima ih dosta danas.. jedno znam.. opremu da parkiraju auto i da samo slika nemaju, ( fali im pokretac, trigger, kao sto su to senzori u zemlji na semaforima gdje ima "foto jusuf"... ) jedino mogu tako praviti ceke, pa da odmah krenu za tobom i snimaju te pa ti to sve posalju u cestitci. Nemaju oni jos te napredne opreme kao hrvatska...
ko mene kad je neki dan zaustavio drot u kladnju, kaze trokiro mu radar, mora ga resetovati... ccc....
 
Član
za kiseljak,busovaca,vitez,travnik,turbe,donji vakuf,bogujno imaju 3 bijele petice, 037-K-xxx,397-A-xxx i 657-K-xxx, i sve 3 petice krecu u akciju iz Travnika gdje im je sjediste kod Binga, upratio sam ih mali milion puta, prije je bio i plavi passat 1.8T al su ga sj*ali(citaj ko seljaci).. cuvajte se, mene su maznili u bijelom golfu i vjerujte pravo je ruzan osjecaj kad te u po grada ko kakvog kriminalca vade iz auta(citaj nisam imao tablica:D) dok sam im dokazao i dok su provjerili da je auto registrovano trebalo je 2 sata.. moja preporuka ili se drzat ogranicenja ili uvijek pazit na retrovizoru ko je iza tebe..
 
Član
Mnogo raje je saznalo da su sve te petice SDI,pa i kad izlete iza coska,slabo koga stignu...
A Passat je ludnica...ja ga pretekao na punoj,nisam imao pojma da su presretaci...srecom,fini ljudi bili,pa sam samo cash dao,a vozacka je ostala kod mene...:lol:
 
Član
Veoma brzo pokrecem projekt u kojem cu da poslikam sve te presretace po KS, vec imam par reg. oznaka koje su u vlasnistvu ovih, pa cu to sve fino da upakujem i ovdje cu da objavim.
 
Član
vwfan je napisao(la):
Veoma brzo pokrecem projekt u kojem cu da poslikam sve te presretace po KS, vec imam par reg. oznaka koje su u vlasnistvu ovih, pa cu to sve fino da upakujem i ovdje cu da objavim.

nije tesko svi se morju vratiti u stanicu da "predaju smjenu". namjestis se ispred stanice i cekas. mislim da ima je smjena oko 7,14 i 23h.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top