Radar-Kamera u civilnom autu

Radar-Kamera u civilnom autu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobio sam informaciju da je MUP nabavio nove radar-kamere smjestene u civilnim vozilima (Golf 5 i Octavia) koje SLIKAJU prekrsioca i jednostavno posalju na kucnu adresu....nesto kao mobilne kamere.... znaci pored presretaca, izgleda da su uveli i to... Nema zaustavljanja vozaca i "pokazivanja" video snimka....
Ako neko ima pouzdanu i provjerenu informaciju onda treba staviti ovo kao sticky, a ako ne, neka admini obrisu...
 

LSD

Član
ima u Bosanskoj otoci vidio sam na golfu 4 i zavucen drot ispod hrasta s njom a 250m dalje patrola sa sluzbenim autom i ovaj javlja iz civilnog ko koliko vozi......znaju to ovi iz okoline gore...non stop su tako postavljeni
 
Član
Ljudi, jedan prijedlog! Daj neka svako ko je u mogusnosti uslika ta kola i postavi na forum! Uslika, kaze gdje ga je uslikao, otprilike, kuda se krecu, jer svi ih znamo, kerovi su to i uvijek su na provjerenim mjestima! Npr, u mom kraju ima bijeli golf lV, bez ikakvih oznaka, ali je policijski!

LSD je napisao(la):
ima u Bosanskoj otoci vidio sam na golfu 4 i zavucen drot ispod hrasta s njom a 250m dalje patrola sa sluzbenim autom i ovaj javlja iz civilnog ko koliko vozi......znaju to ovi iz okoline gore...non stop su tako postavljeni

Nisam znao za ove! Hvala ti, bas sutra tuda prolazim, a oni su zaj*ani tamo! 50 ogranicenje, pa se cuvaj!
 
Član
od Modrice do Doboja i Samca patroloraju bijeli Golfovi IV i V...provjereno:icon_biggrin:
 
Legend
Astra je napisao(la):
super... A j*iga ja cim vidim sumnjive petice sa antenom velikom usporavam..

to kad vidis, obicno bude kasno.. jer dolaze uvijek iza..

mene je nedavno navlacila civilna petica 2.0 fsi 4motion, ona sto patrolira po gradu..
 
Član
^ znači ugrađujem kuku iza i kad ih vidim da prate, usporit da se približe, hop-ručna naglo, nek me puknu s leđa i neću žalit štete (ionako će osiguranje platiti) al vidjeti njih popišane i sj*ane, pa ima li išta ljepše od toga ?

:lol:

EDIT:
(ovo sam se zaebavo, evo nakon 30 sec razmišljanja sam odustao od kuka/ručna projekta :lol:)
 
U Brckom ima OCTAVIA i GOLF IV (kako se sjecam da su bijela auta) unutra TONA OPREME, koda ganjaju tornado pa ispituju ;D

A na putu Tuzla - Zenica cuo sam da ima crveni i plavi GOLF IV civilni.
 
nemoguce je to upratit,koje auto voze,koje boje...
morate shvatiti da murija sve zivo zna,mozemo mi pricat viceve ovako,onako,al ljudi nisu nimalo glupi...u to sam se licno uvjerio,kad mi je inspektor poceo pricat o mom kvartu(ko,sta,kako,s kim ....)znaci apsolutno sve znaju :icon_eek:
moj prijedlog vam je ako ne znate put i ako cesto ne idete tom relacijom,postujte znakove,to vam je jedino sigurno i pametno...
 
Član
koliko ja znam to ima odavno, mog jarana su sigurno zaustavili prije 2 god. tako pa bilo je i na slucajevima X kako hvataju, a ja ih raspoznajem po tablicama 328-J-XXX i one crvene sa 9 pocinju al sam zaboravio kako ide dalje
 
Član
arminnn je napisao(la):
koliko ja znam to ima odavno, mog jarana su sigurno zaustavili prije 2 god. tako pa bilo je i na slucajevima X kako hvataju, a ja ih raspoznajem po tablicama 328-J-XXX i one crvene sa 9 pocinju al sam zaboravio kako ide dalje

975-T-xxx ;)
to su tiii
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top