Racunalo se gasi

Racunalo se gasi

Član
Napajanje 700
Ram ddr 2 4 gb
2 x320 gb
Graficka 1 gb
I 4 ventilatora
Mora li biti bas 700 vati kao i ovo za ive komponente
 
Član
Odes brate do nekog servisa ako nemas od koga uzeti napojnu i probas kod njih da vidis jel bas u tome problem
 
Član
Nisi nam rekao glavne stvari koji procesor i koja graficka, te dvije komponente vuku najvise struje. Ako je neki obicni procesor a graficka nije neka strasna da ima vlastito napajanje, onda ti vjerovatno moze i napojna od 450-500W.
 
Član
Ako je tako onda moze biti i do toga jer sam komplet hladnjak zasarafio za plastiku na matičnoj jer je se slomila ona kopca za kacenje. Ali opet bi.se.trebao upaliti ja mislim. Ovako radi sekundu i ugasi se
 
Član
Ako je tako onda moze biti i do toga jer sam komplet hladnjak zasarafio za plastiku na matičnoj jer je se slomila ona kopca za kacenje. Ali opet bi.se.trebao upaliti ja mislim. Ovako radi sekundu i ugasi se
kod mene se upali i radio jedno 5 sekundi i odmah se ugasi...i ja odnesem u genelec kaze meni cojk jesil skido cooler reko jesam ..a pasta?? e reko to nisam..skide cojk opuha ga stavi paste upali komp radi..prosto ko pasulj...a meni cvancika iz dzepa... :D
 
Član
kod amd procesora je to moguce vrlo brzo se ugriju.radio sam neki test sa starim procesorom i maticnom intel i amd,amd je prije crko intel je malo duze izdrzao.Pogledaj dali je dobro sjeo hladnjak
 
Član
Evo stavio sam i novu pastu i sve opet isto
nemoj ga silit onda ..to sto se gasi je mehanizam zastite od nekog preopterecenja ili kvara...odnesi u servis nek pregledaju..mada ja mislim da je do kulera...ako ti je pukao nosac ne nalegne dovoljno dobro na procesor..jer on bas mora dobro naleći inače zajebava
 
Top