Racunalo se gasi

Racunalo se gasi

Član
jel ti se to desavalo prije pa si ti odlucio rastavljat racunar ili je prije radio normalno pa si ti nesto dirao pa to pocelo
 
Član
Termalna pasta ti se istrosila (ona ti sluzi da ti hladni procesor) a posto se istrosila nema sta da hladi i on sam se gasi jer se momentalno zagrije :)
 
Član
pasta pravi bolji kontakt između procesora i hladnjaka, kolega je koristio komp mjesec dana bez termalne paste i ništa nije bilo tempearture su za koji stupanj skocile ali ništa strašno,tako da moze radit i bez paste
 
Član
Prvo je ae pokvarilo pa sam onda rastavio. A od kad mi je pukla kopca na hladnjaku prije godinu radilo je normalno kad sam zasarafio za maticnu.
Sto je najgore evo probao sada dva napajanja i opet isto. Ne znam je.li moguće da se za sekundu pregrije
 
Član
Ma stoji radilo je tako godinu
Mislim da to nije ni bitno jer nije moguce da se pregrije za sekundu. Cim stisnem tipku on se upali na sekundu i ugasi se
 
Član
izvadi sve iz kucista,stavi na stol spoji sve uzmi šarafciger i dirni ona 2 pina gdje ti bude spojen prekidac od kucista za paljenje,vidi dali ce onda raditi,ako ne onda nešto nije uredu maticna procesor
 
Član
druzes imas nekoga tu da ima dijelova spoji kakvu napojnu i upali ako ne mogne tad maticna riknula a zna se desiti i da ram ako dobro ne uklopi nece podici sistem i stoji crno samo all se ne gasi tad,tako da jedino resenje 500w napojna i probaj,kod mene je radio cooler na napojnoj all nista dalje mrtav bio zamjenio sve opet radi ko prije.
 
Član
ma ne do prekidaca mozda kuciste radi nekakav spoj maticna ako dodiruje onaj lim iza ili nešto zna radit sranja
 
Član
da li imas vremena kada upalis racunar da brzo otvoris bios i provjeris tempereturu ( otvori prozor nek ti se ohladi komp stavi u vodoravni polozaj kuciste da ti ne spada cooler) ja sam imao tako imo problem kupio cooler matica se zavrne sa druge strane maticne i nema mrdanja ovi plasticni sto dodju uz procesor vecina je zivo sranje. ne bi trebalo da je maticna jer ako radi bar da vidi nesto monitoru :) dokle si stigo sa dijagnostikom javi
 
Top