R5 GTR

R5 GTR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
ugrubo,za nesto osnovno "da bi mogli reci da imate ne znam kako da se izrazim da ne ispadnem ljakse,"sredjeno" auto" je:
-FELGE(ovo je nezaobilazno)-otprilike 1500km
-MUZIKA-takodjer oko 1000km
-PLASTIKA(pragovi,obrve,karambolke)  oko 500km
-?ZATAMNJIVANJE?-neko voli ovo neko ne 200-300km
-?OPRUGE" od 100-400km

Bas ovo citam i mogu ti reci da za felge mozes dati i manje para a da budu dobre (alessio 15'' 150KM/kom da biras zanci 600KM), muzika ne znam nisam bas zagledao ali akokupujes u mobil mediji mozda ustedis ne kih 200-300KM od 1000KM, plastike su bogami i skuplje od 500KM ako racunas i njihovo farbanje, zatamljivanje ok ta cijena i jest od 200-300KM za tvoje auto. Ja opruge npr ne bih ni mijenjao ali za te pare kupio daobar lonac sa dva izlaza po mogucnosti ovalna jer okrugli su vise pa isfurali. Eto to je moje misljenje. Ti vidi kako ces.
 
Putovanja.ba
Administrator
Hajd stavi sliku tih felgi tamo u onaj post gdje su slike felgi. Ako imas
 
Član
Nisam imao vremena sve postove čitat pa evo ovako

KN filteri su čista glupost ako je u pitanju snaga motora. Motor najbolje ide bez ikakvog filtera . A što se tiče nabrijavanja motora sve ti leži u glavi motora. Radi glavu: veći ventili , veći usisi , bolje ubrizgavanje, podizanje kompresije itd . Netko spomenu obrtaje , ja ga šaltam između 6500 i 7000 jer mi je kompresije bila malo pala.

Toliko za sad
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top