R5 GTR

R5 GTR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa tih 5% snage nemozes ni osjetit, fino sam napiso da se na malim masinama to nemoze primjetit, citaj malo.
 
a koliko ti onda izadje 5% od 60...3KS(ali te 3KS se dobivaju kada je filter pravilno smjesten)...+2KS za izduvni sistem....+3KS za chip tuning(koji kosta 300km)...i za 800km dobijes 10KS:)hihihihi

A ne znam na koji se jos nacin moze izvuci snaga iz "MALIH" masina
 
Član
ma jarane moze izbacis je i stavis drugu i gotovo mislim ako neko bas hoce da radi na motoru i brzini sto ja nemam namjeru
 
jojo je napisao(la):
ma jarane moze izbacis je i stavis drugu i gotovo mislim ako neko bas hoce da radi na motoru i brzini sto ja nemam namjeru

ma to me nervira svi kazu,ma joj izbaci masinu i ubaci drugu,ZASTO??
Ako je meni ta masina dovoljna,a hocu jos malo zivahniji i startniji motor ima nacina...treba biti zadovoljan onim sto imas...i pokusati uraditi sve na tome sto imas da prilagodis sebi i svom CEJFU
 
Član
tako su pislali ja cito na nekom beogradskom forumu nes se svadjali oko chip tuninga i usput to spomenuli i neki lik vidi se da nesto zna neki automehanik kaze da bi na takvu masinu nes uradio treba ti bruka para a opet to nije nesto al moze uradit ovo sto je edo nabrojo nece puno doc a malo ce se osjetit
 
Član
pa i ja kazem ako si zadovoljan ne treba nista mjenjat al ako nesto vise hoces i 1.4 to je smjesno nemozes ga sad nabit na 100 konja nikako mislim mozda i moze al koliko ti para treba
 
covjece ja svoj autic u 4-toj vozim uz Ivan,a znas kako je to zajeban dio...a jos sa djevojkom i pun gepek stvari...a prema mostaru prestizem sta hocu i koga hocu...nisam 2 puta u 5. brzinu prebacio...ali poenta je da bi volio da bude "malo" startniji a to se moze postici ovim filterom(ja kada budem stavljao samo K&N),izduvnim sistemom...mozda skinem katalizator,jer je kod mene na nezgodnom mjestu...i eto..
 
Član
pa moze to to i ja govorim al mozda nekom to nije dosta tebi je dosta meni bi bilo dosta al nekom nije
 
Član
Ma i to sto kazes, i ja volim kad je auto startno, a to tvoje za malu masinu je dosta startno, jos ako budes mislio to radit sto govoris, bice ludnica.
 
al ti "neki" su redovno na SR-evima...a poenta svega je to da je nama "obicnim" vozacima to dosta sto imamo...mi trazimo sitnice sa kojima se "moze a i nemora" povecati neka performansa tipa startnost,tj nama je to dovoljno...a ljudi koji vole brzine i takmicenja rade na svojim masinama puno ozbiljnije a i skuplje stvari,stalno expermentisu...i tako to
 
Član
pa normala a mene to ne zanima ni sekunde meni dosta kadet 1.6i samo cu mu radit izduv i izlaze jer mi je nes najdraze kad auto ima dobar zvuk meni je to na 1.mjestu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top