R5 GTR

R5 GTR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
a ja svoj auto nisam vise od 2-3 puta navukao preko 4000 obrtaja...a moj drug ima istu masinu...i redovno ga do 5000 gura...
 
kontas jojo...nas (a valjda i ti tu spadas) koji smo vise okrenuti stylingu,dobrom izgledu i muzici manje zanima brzina(ali neka ozbiljnija brzina),i lov na sekunde...nas raduje ideja da imamo sportski filter ili dobar izduv,dobar zvuk,i ostale sitnice...slazes li se?
 
Član
naravno da se slazem styling na 1. mjestu nema sta odma poslije zvuka auta jer kazem ti to mi je the best a onda i muzika neka kulturna ne previse taman da se fino cuje
 
Član
Meni je zvuk no 1 i onda muzika..A magarci pod haubom mozda za 10 godina kad naucim voziti a i bude bilo para aBd
 
Član
Neznam, evo malo sam "ucio" ovih dana, i ocigledno se ne isplati nista oko
motora raditi, jbg. cekat cu GTT, a sad cu se pozabaviti stylingom i
muzikom, a za ostalo cu vidjeti,
malo sam razmisljao, trenutno mi i ne treba jace auto,
i onako ima dobar start, moze ici relativno brzo, sto mi je ok,
a i jos sam pocetnik(imam vozacku neka 2 mjeseca) tako da ne napravim neku glupost,
evo danas radim novu instrument tablu, (tj. samo foliju i kaljke)
pa cu poslati slike za par dana,
pozdrav svima
 
Član
Ma to jarane, dok se jos neustelis sa voznjom i brzinama mani se jacih masina, dotad ti je to odlicno sto radis, malo styling
 
Putovanja.ba
Administrator
Evo da i ja prozborim koju na sve ove vase, za odlicnu ili dobar styling i muziku treba dosta para ugrubo ti treba oko 5000 KM. Zamisli koje ti pare ostaju da sipas tu ZVJERKU :)
 
ugrubo,za nesto osnovno "da bi mogli reci da imate ne znam kako da se izrazim da ne ispadnem ljakse,"sredjeno" auto" je:
-FELGE(ovo je nezaobilazno)-otprilike 1500km
-MUZIKA-takodjer oko 1000km
-PLASTIKA(pragovi,obrve,karambolke) oko 500km
-?ZATAMNJIVANJE?-neko voli ovo neko ne 200-300km
-?OPRUGE" od 100-400km
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma gdje je prikazao. Evo dat cu ti ja hiljadu maraka nabavi mi jaku muziku?
Sta vam je styling je skup. Plastika 500KM, aha od plastike za lavore.
Fiesta ti si zvao razne pa kolko su trazili bez farbanja? 900KM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top