Punto

Punto

Član
mali update 8000k!!!

sa H7...
2ddfb3eaec219d8d15a9c8e99ede05fc.jpg

sa X...
dd213e0f6f2d4cbaf960ecd3d484bcc1.jpg



S tim da H7 sijalice ne izgledaju ni blizu dobro kada se uzivo gleda nego kao na slici sto izgleda.
 
Član
Extra extra fino urednoxD, usput ako nije tajna gdje si nasao/koliko su te izasla sjedista:icon_question:
 
Član
Sporting je napisao(la):
E ovo je lijapa promjena;)
Samo tako ugodna promjena ono je bilo kao klupa u parku kada se uporedi sa ovim sjedistima
italiano je napisao(la):
Extra extra fino urednoxD, usput ako nije tajna gdje si nasao/koliko su te izasla sjedista:icon_question:
Hvala, dao svoja i doplate 150km, nasao sam u R udom :lol:
 
Član
Haha super si prosao :cool:
A gdje li nadje to u Rudom? Ako se ne varam to je dolje na samoj granici?
 
Član
kAcA je napisao(la):
Haha super si prosao :cool:
A gdje li nadje to u R udom? Ako se ne varam to je dolje na samoj granici?

Upravu si na kraj bosne, bio je sEx ali isplatilo se :D
ruzno je reci ali tudza nesreca je bila moja sreca.
 
Član
ah sto je neko ruzan....hehehe :) shala mala samo da znate imao sam ga priliku uzivo vidjeti,nema dalje...:cool::cool:

U NEDELJU NA OMV-u u 20:eek:oh NEZABORAVI APARAT PONIJETI PA DA SLIKAMO,A SVE U ZAVISNOSTI KOLIKO NAS BUDE NA OKUPLJANJU PA NEKU FINU FOTKICU DA BACIMO....:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
_FreaK je napisao(la):
ah sto je neko ruzan....hehehe :) shala mala samo da znate imao sam ga priliku uzivo vidjeti,nema dalje...:cool::cool:

U NEDELJU NA OMV-u u 20:eek:oh NEZABORAVI APARAT PONIJETI PA DA SLIKAMO,A SVE U ZAVISNOSTI KOLIKO NAS BUDE NA OKUPLJANJU PA NEKU FINU FOTKICU DA BACIMO....:icon_exclaim::icon_exclaim:
Hvala, OK aparat ce biti tu :)
 
Član
vidim neko spominje ispred hayata,e ako ti bude parkiran tu vidio sam ga par puta,jer dodjem s curom ima snimanja za onaj show zaplesimo pa kad sam bio ispred hayata ti si bas dolazio i parkirao auto..
 
Top