Punto

Punto

Član
pioneer_09 je napisao(la):
fino punto izgleda... daj nam jos slika;);) ima li kakvih planova???

hvala vam, nista strasno sporting pragovi i spojler na gepeku + ovo:

0904wyaf.jpg


dok ih zavrsim mada sam imao nekih ideja oko drugih felgi pa sam skontao da nije spusten ako nema felge sa vecim falcom. pokusao dogovarao. 99.8% da ostaju ove kod mene...

ovako je sve pocelo:

882c535ca1ebffd382a67a3a5d537259.jpg
 
Član
ArminM je napisao(la):
dobar punto,puno srece u daljnim radovima,,i puno predjenih kilometara;);)
hvala puno,
kupio sam purol pastu da probam izvuci sjaj nakon sto odradim P1000 i P1500 ili mozda da preskocim na P2000 zavisi kako se pokaze P1000.
prije svega moram ove oziljke na rubovima da eliminisem koliko je moguce.
 
Član
Fin Punto :cool:
Boja je ekstra, bas unikatna.
I planovi za sredjivanje su ti dobri, ja bih samo jos i ofarbao retrovizore u boju auta ali samo oklop ogledala - ne i drzac

A za auta ispred kuce svaka cast! ;) Sve Talijani a koliko vidim i zadnje je neki Tipo ili slicno?
 
Član
kAcA je napisao(la):
Fin Punto :cool:
Boja je ekstra, bas unikatna.
I planovi za sredjivanje su ti dobri, ja bih samo jos i ofarbao retrovizore u boju auta ali samo oklop ogledala - ne i drzac

A za auta ispred kuce svaka cast! ;) Sve Talijani a koliko vidim i zadnje je neki Tipo ili slicno?
bravo je zadnji
nije ispred kuce, vec na poslu.
to je talijan nema puno prostora za tunng to im je u krvi sigurno je 80% vec fabrika izvukla iz njih samo "mali detalji".
 
Član
sve italijani pred hayatom :lol: jos je i amar trebo negdje ovde stat sa puntom i to je to :D ja sam ti rekao da mi se svidja tvoj punto i planovi za sredjivanje nista seljacki samo kultura
 
Član
:icon_mad: .... me gume evo narucio sam 2 komada 185 45 15 iz engleske, londonu :icon_eek: za prednje tockove, ali cu nazad naci 195 45 15.
ipak nista od guma lik nikada nije odgovorio :)
 
Top