Punto

Punto

Član
emirEX_sa je napisao(la):
edinko je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
ja mislim da bi trebao staviti i sa druge strane. ovako ce ti se kriviti nosaci haube kad bude napor samo na jednoj strani
mislim da nece, jer je to bio jedini rizik kojim smo se sreli i imali u vidu.

onda extra. samo naprijed
mozda cu experimentisati sa jednim nosacem dugim samo da nadjem ali o tome kada bude konkretno.
 
Član
Odkud slika na platou muzeja Bitka za ranjenike u Jablanici... ? znaš da je tu strogo zabranjen ulaz sa automobilima... ? :) ja preko štele noću tu uđem ponekad zbog muzike :D

fin punto, samo da nije talijan :p hehe zezam se...


pozz.
 
Član
@antrax kaze murija ako mognes sici da nestrugnes svaka cast necemo te kazniti (spusten + na 14" kama). Reko valja, mada je gore bilo izaci :) al to nisu skontali.
@ArminM Hvala puno, takodjer biti ce jos aBd samo da se potrebni dijelovi prikupe .
 
Član
edinko je napisao(la):
@antrax kaze murija ako mognes sici da nestrugnes svaka cast necemo te kazniti (spusten + na 14" kama). Reko valja, mada je gore bilo izaci :) al to nisu skontali.
@ArminM Hvala puno, takodjer biti ce jos aBd samo da se potrebni dijelovi prikupe .

hehe zato ja ne kucam svoje u pod :D redovno sam prije tamo bio noću... bahnu kažu kaznu pišu... bjeri rek'o nikog ne ometamo, nemojte ni vi nas dirat... kaže kad kreneš balon ćeš puhat haha rek'o onda neka auta na livadi do sutra :p
 
Član
evo update
5378b47a76c41705ddf7f9655a95dde6.jpg


da2351c141a33664dc299441d2a6cee5.jpg


Hvala svima koji su pomogli.
 
Top