Punto

Punto

Član
evo i kapice ventila u fazonu sa poklopcima, zaplakalo biciklo (njemu sam nabacio niklovane sto sam raspario) jer sam imao samo cio komplet plavih kapica :D ostalo sve raspar.

bf8a6df621ae589de5d52c3173f800c7.jpg


emirEX_sa je napisao(la):
extra drug nema sta. nek je sa srecom i samo naprijed

niksa je napisao(la):

adi187 je napisao(la):
Dobro ce ovo bit kad se ovaj lip stavi ;):cool::cool:

edo_benz je napisao(la):
ima da bude extra

hvala svima ima na ovom spisku nekih sto su ovdje i pomagali ;)
 
Član
prave fele za puntaca ;) a eto furaj malo te plave ventile, dok ti ih ne skinu, pa vracaj standardne crne :D
 
Član
kAcA je napisao(la):
Ovaj tip felgi najbolje i najljepse stoji Puntu :cool:
slazem se u potpunosti.
enesss je napisao(la):
predobre felge,a pogotovo za punta,super ce sjesti ;)
Nadam se, jos poneke sitnice za entrerijer su dosle i tako to :)
Limpi je napisao(la):
prave fele za puntaca ;) a eto furaj malo te plave ventile, dok ti ih ne skinu, pa vracaj standardne crne :D
haha imam jedno 3 kompleta raspar hehehe navikako sam na to hehe.

Evo jos malo detalja za enterijer novo unutrasnje svijetlo sa lecama :) jos da se pakuju diodice ;) xenon white

bc7b354e648f2d78f56fac15654814af.jpg


uz tapaciranje neba u crno i abc stubova trebalo bi se dobro uklopiti.
 
Član
Nakon "svjetlosnih" 1-2h posla smo ugradili alfaino unutrasnje osvijetljenje sa LED-om "baca novo svjetlo" na enterijer :D
07dda8bfd5d652058151fff2f0c942ec.jpg
 
Član
Nakon malo vremena uradilo se svasta na autu veliki servis + jos sve sto je trebalo da se uradi, a nesto sto i nije pa usput :) !

Nesto korisno je posuda za sakupljanja otpadnog ulja iz PCV sistema koji bi inace otislo u usis na reciklazu :) a to znaci da ce nakon sto se ovo ugradi imati bolje sagorijevanje + nece se prljati motoric ler gasa, a ni leptir na usisu.

60d6d3a3d0959da25289ac9cd47040b1.jpg

19385dda011e3f99c5d69a70d421bbaf.jpg

1c13f221ad60977c76e19096a0e179a7.jpg

Slike nisu nesto, ali sta je tu je.

Uglavnom ovo je zavrseno jos samo da se namontira.

Prije svega sam ocistio cio sistem za usis zraka i sada cu tek da namontiram posudu za sakupljanje otpadnog ulja.
Uglavnom samostalno sam ga napravio ovo je idejni princip kako u stvari funkcionise samo ce kod mene biti otvoreni sistem tj. nece biti povrata u usis vec u atmosferu ali bez ulja :)
pvc_catchcan0.jpg


Zapremina je efektivnih 450ml, a inace je 500ml sto je dovoljno za jedno 2-3 mjeseca sakupljanja.
 
Top