Punto HGT Abarth

Punto HGT Abarth

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bekir_SA je napisao(la):
pozzz i dd. lijep punto pravo...
P.S. ovdje svi izgleda sve znaju, unistili ste momku topic sa prepucavanjima, cudo da niste gdje zavrsili da radite abarth u fiatu u italiji ili negdje drugo izgleda da su svi jako pametni... pozzzz...

TREBA se "prepucavati"...tj treba stajati iza onoga u sto si siguran...A Emir je u pravu da nije ABARTH u pitanju i treba da stoji iza toga...kontas...nije to unistavanje TOPICA ili TEME...Sta sad na svaku temu treba da se odgovara DOBAR EXTRA FIN....treba nekada doci i do prepirki sitnih...KAPIS

A ti Yugo_Faca welcome and stay active;)
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
Bekir_SA je napisao(la):
pozzz i dd. lijep punto pravo...
P.S. ovdje svi izgleda sve znaju, unistili ste momku topic sa prepucavanjima, cudo da niste gdje zavrsili da radite abarth u fiatu u italiji ili negdje drugo izgleda da su svi jako pametni... pozzzz...

TREBA se "prepucavati"...tj treba stajati iza onoga u sto si siguran...A Emir je u pravu da nije ABARTH u pitanju i treba da stoji iza toga...kontas...nije to unistavanje TOPICA ili TEME...Sta sad na svaku temu treba da se odgovara DOBAR EXTRA FIN....treba nekada doci i do prepirki sitnih...KAPIS

A ti Yugo_Faca welcome and stay active;)

Ye, slazem se da se ponekad treba malo prepucavat... to je jedna od vrlina foruma, naravno bez bilo kakvog vrijedjanja...
 
Član
Sporting je napisao(la):
Ye, slazem se da se ponekad treba malo prepucavat... to je jedna od vrlina foruma, naravno bez bilo kakvog vrijedjanja...

Ma OK ljudi, ne ljutim se ja... Nego ima likova kad navru na nesto, neznaju granicu... Uostalom, na kraju krajeve te maske koje su na njemu u planu se da se mijenjaju, tako da svana sigurno nece ni liciti na ABARTH. ;-)

a evo ja stojim iza "SVOGA" :D:D

 
Član
Pa sta meni je ovo ok, ova "rasprava" jebo te forum u kojem se samo govori ono sto bi neko htio da cuje :)

btw jebiga daleko si mi :D
 
Član
KoKUz je napisao(la):
momak fulio otvorena 10.6 a gradska 14.6 DD...ispravi to gore vidish da se svi chude ;)

Dječko dodji čika Velja da jednu 'bonu! :D:D

Vidiš li ti kako je napisano?? :icon_mad: E ako vidiš hajd pročitaj naglas! :D Kako sam pogriješio, šta ti tu nije jasno?? Vidiš da piše km/l ???

hmmm.. ne voziš ti džaba dizela!! :D
 

Eko

Član
Yugo_Faca je napisao(la):
KoKUz je napisao(la):
momak fulio otvorena 10.6 a gradska 14.6 DD...ispravi to gore vidish da se svi chude ;)

Dječko dodji čika Velja da jednu 'bonu! :D:D

Vidiš li ti kako je napisano?? :icon_mad: E ako vidiš hajd pročitaj naglas! :D Kako sam pogriješio, šta ti tu nije jasno?? Vidiš da piše km/l ???

hmmm.. ne voziš ti džaba dizela!! :D

polahko drug, oladi , tek si dosao .. kontas, nemoj odmah na pocetku da kenjas ... vidim ja da napadaju ali moras opusteno, ko ne vjeruje nemora.. znaci li ti sta ako ti neko vjeruje ili ne ... dobro ti dosao .. i lagano samo.
 
Član
10 litara a imas 130 hajvana i nije puno
pa i diesel sa 130 konja nece puno manje potrosit

10 litara ti trosi golf 2 1,3 mozda malo vise:)
 
Član
Sporting Wrote:
Ye, slazem se da se ponekad treba malo prepucavat... to je jedna od vrlina foruma, naravno bez bilo kakvog vrijedjanja...
POTPISUJEM...

Eko Wrote:
polahko drug, oladi , tek si dosao .. kontas, nemoj odmah na pocetku da kenjas ... vidim ja da napadaju ali moras opusteno, ko ne vjeruje nemora.. znaci li ti sta ako ti neko vjeruje ili ne ... dobro ti dosao .. i lagano samo.
POTPISUJEM ISTO...
 
Član
Eko je napisao(la):
polahko drug, oladi , tek si dosao .. kontas, nemoj odmah na pocetku da kenjas ... vidim ja da napadaju ali moras opusteno, ko ne vjeruje nemora.. znaci li ti sta ako ti neko vjeruje ili ne ... dobro ti dosao .. i lagano samo.

:lol: Ma ne diram ja nikog, sve je ovo zaj****cija... Otvorene diskusije, svako ima pravo da "pljune" sta zeli... Ali jedno mi ne ide u glavu: Kako neko moze da napada nekoga i da tvrdi nesto, a ni sam nie siguran dali zna isto. Evo recimo za tu potrosnju, ako sam napisao:

Potrošnja
Gradska: 10.6 km/l
Na otvorenom: 14.6 km/l


znaci:

Gradska: 9,25 litara na 100 predjenih km
Na otvorenom: 6,84 litra na 100 predjenih km


Drugo, ova diskusija dali je ABARTH ili ne? Jesam li kacio sliku gore gde pise da je ABARTH. Znaci ja nisam to izmislio.

Trece, neko je rekao da ABARTH ima vise od 130 ks. :lol::lol: Jako sam se nasmijao kad sam procitao to. Zna li djecko da ABARTH ne ugradjuje svoje motore u FIAT, duuuuuugi niz godina?? :icon_rolleyes:

I tako dalje.....
U svakom slucaju molicu bez ljutnje, ali nemojte kajlati bez potrebe.....
 
Mislim da je posljednji ABARTH motor bio u STILO-u...ako nije zadnji znam da je medju zadnjima...i da je veliko razocarenje
Moram da se slozi sa yugo facom...to za motore...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top