Punto HGT Abarth

Punto HGT Abarth

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dd i ostani aktivan.
fin puntach samo po cemu ti vidis da je abarth. vanjstina mu je obicna i posjeduje sve sto posjeduje i punto od kolege Fiesta Boy osim sto je kod njega 1.2 sporting a kod tebe HGT.

de mi molim te pojasni.

hvala
 
Član
Ima volan od Abarth verzije, i mislim da su prve verzije Abartha dolazile u ovom izdanju, a kasnije su pocele one sa izmjenjenim setom spojlera.
 
emirEX_sa je napisao(la):
dd i ostani aktivan.
fin puntach samo po cemu ti vidis da je abarth. vanjstina mu je obicna i posjeduje sve sto posjeduje i punto od kolege Fiesta Boy osim sto je kod njega 1.2 sporting a kod tebe HGT.

de mi molim te pojasni.

hvala

ma da ni meni nije jasno:icon_confused:
 
Član
hgtsaabarthsjedistima02em1.jpg
 
Član
A mozda su dolazili ti elementi uz doplatu, imas dosta Sportinga, koji nemaju ni krivni spojler, ni pragove.
 
Član
Sporting je napisao(la):
Ima volan od Abarth verzije, i mislim da su prve verzije Abartha dolazile u ovom izdanju, a kasnije su pocele one sa izmjenjenim setom spojlera.

razocarat cu te. ovo nije abarth volan niti takav uopste postoji. ovaj volan je dolazio uz hgt jer kolega filip ima isti kao i ovakva sjedista samo bez oznake abarth. nema tu starija i novija verzija abarth-a. svaki abarth koji je izasao karakterisu body kit krovni spojler i prepoznatljive abarth felge.

evo i nekoliko slika

verzija mk2b zadnji branik
abarth3_103.jpg


verzija mk2b felge
santarem2007063sr8.jpg


prednji branik
frentesimbolofq7.jpg


prag, krovni spojler felge
Ma%20voit%20anniv%20Anne.jpg


felge abarth + brembo disk kocnice
68118401oc9.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top