Pug206

Pug206

Član
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

auto jos nije popravljeno....ali djelovi stizu i pristizu...kuca mi je puna djelova od lavica.... :) prosudite sami dali ce mu odgovarat....malo se radilo na ovjesu....nadam se da ce uspjet transakcija sa komsijom ako nebude cu da mu ukradem radio pioneerov...heheh a sad najljepshe....

gewine 70mm low and slow
 
Član
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

Il' si nekom nesto skrivio, il' je klasicna ljubomora.:icon_mad:
Samo nastavi, jbg, steta za nepredvidjene troskove, ali,... Ne posustaj!;)
 
Član
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

hvalaa vam momci....a necem da mi neko skine ideje moje...mada ja furam neki stil sasvim drugaciji....u svakom slucaju hvalaa clanu sa nickom SASAD on me je odvukao od cuninga i sad tjeram svoje...u svakom slucaju...vidimo se u gradishci nadam se... ;)
 
Član
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

ovako....radi se ubrzano....gewinde postavljene...kugle zamjenjene....krajnica zamjenjena....nosac motora isto tako....mjenjac sutra bi trebao biti gotov...sredjen novi radio pioneer deh 2920mp znaci sve je sad pioneer iz neke 2007.godine...cekamo jos pojacalo za koji dan....poslije togga planovi za sredjivanje haube i lagano sminkanje motora za Gradisku...uzdravlje...do sljedeceg puta.... :D
 

Prilozi

  • deh2920mp.jpg
    deh2920mp.jpg
    19,2 KB · Pregleda: 14
Član
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

ovako....
1.mjenjac dosao do mene....sve okej....4 zubcanika na diferencijalu otisla...druk lezaj...nov...
2.lamela....sredjena... :D
3.kugla i krajnica....sredjene.... :D
4.alnaser malo zezao i on dosao od majstora.... :D
5.gewinde vec leze na autu.... :D
6.felge sutra montiranje na gume... :D
i nadam se petak mozda neka fotka bude.... sretan covjek....
 
Član
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

Fino si sredio felgice svaka cast.Steta za haubu, kakav idiot ovo moze da uradi.
Gdje ti je bilo parkirano auto kad se ovo desilo, jesi mozda bio negdje u gradu, vidi ima li gdje kakva kamera da snima.
Stvarno mi je zao sto si to desilo pored vec drugih problema koje si imao.
Puno srece u daljnim radovima.
 
Član
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

Berza je napisao(la):
Fino si sredio felgice svaka cast.Steta za haubu, kakav idiot ovo moze da uradi.
Gdje ti je bilo parkirano auto kad se ovo desilo, jesi mozda bio negdje u gradu, vidi ima li gdje kakva kamera da snima.
Stvarno mi je zao sto si to desilo pored vec drugih problema koje si imao.
Puno srece u daljnim radovima.

hvalaa prijatelju...nadam se boljem vremenu i sto manje rupa po cesti...hehhe
 
Član
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

dosta para baceno...ipak novi mjenjac legao u kola...sta da se radiii....cekam malo ljepshe vrijeme da odvucem na pranje i da odradim sebi dubinsko pranje sjedala malo da ih uljudimsto bi se reklo...heeh....i onda majstoru da spusti torzionu osovinu....a ja cu da spustam gevinde i nabacim felge i oda neke detalje malo da sredim...do tad zivi mi bili svi
 
Član
RE: pocelo je pocelo....sljedeca sezona cekaj me....

nisam mogao da cekam vise...danas opran i namontiran alu set...spusten za 3 cm....jos 2 ce ici dok se torzija spusti i to je to ...evo slike pa prosudi te
 

Prilozi

  • Image1262.jpg
    Image1262.jpg
    253,7 KB · Pregleda: 51
  • Image1264.jpg
    Image1264.jpg
    270,1 KB · Pregleda: 43
  • Image1266.jpg
    Image1266.jpg
    236,2 KB · Pregleda: 32
Top