Pug 206

Pug 206

Član
Mislim da sam ga danas vidio preko rampe kod one zgrade gdje je i Fiesta stalno bila.Dobar Pugić,nek je sretno :D
 
Član
Tu zivim drug, ako nisam na poslu tu je vazda. Treba mu jos poliranje da bi to bilo to, da zasija kako treba
 
Član
Pezo je zapusten totalno, nit se pere nit koji djavo, vozi se svaki dan i za sad slusa hvala Bogu odlicno. Sinoc je bilo malo kisice pa sam se zezao, lampica od esp gori do 4 brzine, hahah. Ne znam ko je i sta radio oko motora ali hvala mu :D
Danas pobjegnem ranije s posla i uzmem da ispoliram malo, presao sam samo jednom pastom, imam jos sa dvije pa cu vosak puknut, evo slikica kako je sad nakon jedne ruke. Necu imat vremena do kraja sve ali nek sam poceo, bio je zapusten totalno
 

Prilozi

  • IMAG0339.jpg
    IMAG0339.jpg
    736,7 KB · Pregleda: 112
  • IMAG0340.jpg
    IMAG0340.jpg
    887,9 KB · Pregleda: 107
Član
Pezo je zapusten totalno, nit se pere nit koji djavo, vozi se svaki dan i za sad slusa hvala Bogu odlicno. Sinoc je bilo malo kisice pa sam se zezao, lampica od esp gori do 4 brzine, hahah. Ne znam ko je i sta radio oko motora ali hvala mu :D
Danas pobjegnem ranije s posla i uzmem da ispoliram malo, presao sam samo jednom pastom, imam jos sa dvije pa cu vosak puknut, evo slikica kako je sad nakon jedne ruke. Necu imat vremena do kraja sve ali nek sam poceo, bio je zapusten totalno
Pravo lijep auto drug a i oprema vrhunska.
Vazda mi je to lijep auto bio
 
Član
Hvala drug, dobar je auto, za ono sto meni treba odlican.gradska voznja je vecinom
Sredit cemo ga jos malo, moram malo ovaj izduv sredit, mozda cu mijenjat nastavak, malo cemo ga zatamnit i tako. Mozda se malo i sa stickerima poigram, nekako mi to stoji na malim autima
 
Član
Ma za po gradu su ta mala auta zakon, ja jos nekad zazalim svog escapea kad se nadjem u guzvi.


Pratim garazu ;)
 
Član
Imam planova pa sad vidjet cemo. Vidio sam da mahir tvoj sugradjanin ima ovakve stope i da je skinuo vanjsko staklo a ostalo ofarbao u crno pa mozda i ja isto odradim. S folijama na staklims, te jos nekim crnim detaljima mislim da bi bilo ok
 
Član
Znam da si sad preko obale, kontao sam da si vidio al nema veze, ako ja odradim vidjet ces, mada cu prvo probat transparentnim. Tesko mi je sad, razapinjem se izmedju zene i sina kuci, posla, gradnje kuce, auta i tako dalje, znas kako to vec ide. Zato sve sporo ide al nadjem vremena vec
 
Član
Znam da si sad preko obale, kontao sam da si vidio al nema veze, ako ja odradim vidjet ces, mada cu prvo probat transparentnim. Tesko mi je sad, razapinjem se izmedju zene i sina kuci, posla, gradnje kuce, auta i tako dalje, znas kako to vec ide. Zato sve sporo ide al nadjem vremena vec
Ma razumijem te u potpunosti, prioriteti jbg.
 
Član
ma nije teško skinuti staklo... i onda u mat crno :) to izgleda mnogo bolje... Lijep auto, definitvno odličan gradski auto, da biram između njega fieste i puntaća teško bi se mogo odlučit :)
 
Član
Fiesta je bila odlicna, imala je malo kilometara, slusala me odlicno ali isticala joj je registracija, trebalo je raditi servise, kupiti zimske gume tako da sam se odlucio na prodaju, nije mi se davala milja ili jace jer te pare ne bi poslije izvukao. Kupio sam pezoa i ne znam jbg, slusa me fino za sad. Ako mi izleti sta drugo uvijek mogu vratiti svoje pare na ovom autu. Za sad se druzimo, budem probao nesto sa stopkama da uradim, padaju mi jos neke ideje ali nemam vremena
 
Član
Evo cisto da dignem prasinu

Uzmem sticker s namjerom da malom presvucem autic, na kraju smo obojica dobili foliranje,hah

Uzeo sam sva bocna stakla s jednog stranca od druga, i na njih uradio 65% zatamnjenje, sad bi trebao zamijenit sa svojim staklima i odradit zadnju sajbu, valjda se nakanim
 

Prilozi

  • IMAG1218.jpg
    IMAG1218.jpg
    1,2 MB · Pregleda: 129
  • IMAG1217.jpg
    IMAG1217.jpg
    1,3 MB · Pregleda: 117
Top