Pug 206

Pug 206

Član
Iako sam rekao da idem na vece auto odolio nisam, ponovo je kupljen manji auto ali u malo drugacijem izdanju, bar koliko sam ja vidio u odnosu na ostale modele 206. Auto od opreme ima mislim sve, ako se to tako moze reci, full kozna profilisana sjedista, grijanje istih, senzori kise, mraka, digitalna klima, volan je takodje profilisan
... Auto je spustan nesto malo, mislim sasvim dovoljno. Motor je 2.0 hdi fabricki 66kw, mada sam nasao u servisnoj da je u njemackoj nesto radjeno, imaju neki papiri, ali nisam nasao podatke osim naljepnica tunning kuce, dok ne provjerim necemo pricati o snazi. Auto ide jako dobro, udoban je do bola, sto mi se najvise svidja. Planova nekih ima, stope moram rijesit, zatamnit, promijenit, nesto cu radit. Sjedista su potpuno nova, samo se na vozacevom vidi da je koristeno, sto takodje imam u planu rijesit, mada nije strasno. Cudi me da auto nema diskove nazad, ali eto. Ubacit cu nekih slika koje sam ja dobio od druga Zeke, jer sam auto kupio iz Italije prakticno na nevidjeno. Kad ga operem i malo pregledam ubacit cu novih alika
 

Prilozi

  • received_959442384071113.jpeg.jpg
    received_959442384071113.jpeg.jpg
    81,8 KB · Pregleda: 180
  • received_959442500737768.jpeg.jpg
    received_959442500737768.jpeg.jpg
    82,7 KB · Pregleda: 195
  • received_959442304071121.jpeg.jpg
    received_959442304071121.jpeg.jpg
    61,9 KB · Pregleda: 186
  • IMG_660364699720023.jpeg
    IMG_660364699720023.jpeg
    81,6 KB · Pregleda: 185
  • received_959442394071112.jpeg.jpg
    received_959442394071112.jpeg.jpg
    30,4 KB · Pregleda: 192
  • received_959442474071104.jpeg.jpg
    received_959442474071104.jpeg.jpg
    84,8 KB · Pregleda: 157
Član
Pezo je trulja, sve lupa, neudoban sila hehe. Istina prioritet je bio 307 ali spletom okolnosti uzeo sam 206, sin je mali jos uvijek pa cemo se nekako prometnut, audi stize u subotu svakako. Auto je kupljen zeni, ali ga sad ja vozim, dobar je jbg, povlaci samo tako, svidja mi se,hehe
 
Član
Za sad je ok, slusa fino, neke mi stvari idu na zivce ali kontamo se polako, nisam nikad imao pezoa pa sam laik. Prvo sam mislio da su mi zadnji tockovi otpali, lupa ubi. Dok nisam skontao da je rezervna guma popustila. Mislio sam da je prolupao jer je spustan ali srecom nije. Druha stvar koju jos nisam odgonetnuo jeste display klime, navece ugasim auto sa upaljenim grijanjem, bude temp recimo na 28, i ugasim auto. Ujutro kad upalim upali se klima,ne znam zasto,mozda vi pugovci znate. Treca stvar,za sta je ona tipka sa strane na rucici gdje su svjetla,zmigavci,maglenke. Ona na brisacima je za bord, a ova ne kontam
 
Član
Kontao sam i ja da je za svjetla al nisam bio siguran, senzor funkcionise,pale se kad je mrak tako da to nisam ni dirao. Kontam polako,hehe. Klima me malo nervira ali vidim da je uopsteno tako, skoro kod svih pa sam se pomirio.. za vikend cu se mozda malo pozabavit tamnjenjem stopova, lijepim folije, moram unutra sredit,naci neko sredstvo za kozu i tako, bit ce nekih slika malo boljih
 
Član
pravo fin slican mom predpostavljam da nemas nekih tuning planova za njega , ukoliko budes imao najbolje sto mozes je staviti spojler na gepek originalni naravno , pogledaj kod mene , drugo auto :)
oprema je stvarno full nisam znao za grijace siceva eto koji je full :D
 
Član
oprema je extra, nisam ni znao da ima ovakvih primjeraka heh, ipak je to peugeot oni uvjek pozitivno iznenade :p
 
Član
Hvala svima, auto je fin nema sta.uzeo sam ga prvenstveno zbog opreme, jer ni sam nisam vidio ni jednog s ovakvom opremom. Grijanje siceva je odlicno, grije se i sjedeci dio kao i dio koji podupire ledja, oba prednja sjedista se podesavaju po visini. Od tuning stvari planiram spojler na gepek naravno, fino ce mu sjesti. Izduv je vec preradjen, samo moram malo dotjerati zavrsetak, probat cu ga ispolirat. Autu je potrebno malo paznje, pa se od vikenda bacam na kozmetiku, da ga ocistim, ubacim malo smd i tako. Danas sam uzeo oklop kljuca jer je na mom jedna tipka propala
 
Top