Pug 206

Pug 206

Član
Nisam drug, makeo nigdje nisam, posao kuca, ni oprao ga jos nisam ako vjerujes,kakav je dosao takav je i sad. Si vidio nekog istog
 
Član
vidio sam nekog s vana je isti i sjedista(naslon za glavu je u nekoj boji bio al nisam puno zagledao,u voznji bio :)
 
Član
I moj je na stranim tablama, jedino da buraz nije isao gdje, davao sam mu da se voza, al lud je ako je do dole dosao,hehe.Nisam ja jos vozao nigdje van grada, nisam stigao jos ni da ga registrujem, planiram ove sedmice. Poceo sam se kuzit u auto, sinoc sam otkrio da ima i coming home leaving home opciju, samo ne kontam da li se moze stimat vrijeme trajanja upaljenih svjetala, gore i maglenke i kratka svjetla
 
Član
pa daj nas pocasti slikama
ovo sto se vidi izgleda odlicno i za svaku pohvalu, neko nije stedio kad ga je opremao
 
Član
I sam se iznenadjujem, za ovaj auto oprema je vrhunska, ono sto nisam otkrio do sada jeste frizider u pretincu ispred suvozaca i ova coming home leaving home opcija. Bit ce slika sutra, ovo sto sam postavio su slike koje sam dobio kad sam kupovao auto, na osnovu ovih slika sam ga i kupio. Nisam imao vremena ovih dana od posla, pa nisam nista ni prao,cistio i slicno, sutra sam slobodan pa valjda i dan posluzi da se malo blize upoznam s autom, tako da sutra nakacim novih slika
 
Član
To mi je čudno da gore i maglenke sa leaving home. Ja na boardu to podešavam, a kod tebe ako nema tako, onda se nekako sa blicanjem podešava kada je ugašen auto, naravno ako je ta funkcija fabrička.
 
Član
@mara- mislim da je fabricka funkcija, da li je neko nakacio i maglenke na farove ne znam ali je sminka, iako bih mozda skinuo farove sa te funkcije a ostavio maglenke.znam da je fabricka funkcija jer u autu u trenutku dok gore svjetla sve bude upaljeno. Osvjetljenje table, prekidaci i ostale zajebancije. Ako stavim xenone sta mislis bi li ih remetilo

@allroad hvala ti drug moj, voza se pug dosta, doslo je i drugo auto, poslat cu ti sliku da vidis :)
S line je s line
 
Član
daj VIN ako hoces da ti posaljem sta je doslo na autu fabricki, ako vec nisi to obavio :)
 
Član
Broj šasije. :woot:

A ne bi trebalo da smeta što se tiče xenona, samo treba da vidiš da li ti trebaju "can bus" ili obični i preporuka je da se napajaju direktno sa akumulatora.
 
Član
Evo par novih slika, nisam nista posebno radio, opet obaveze, auto se mora ispolirat detaljno, a zatamnit cu ga prve prilike
 

Prilozi

  • IMAG0265.jpg
    IMAG0265.jpg
    1,2 MB · Pregleda: 63
  • IMAG0266.jpg
    IMAG0266.jpg
    1 MB · Pregleda: 60
Član
IMAG0270.jpg IMAG0270.jpg IMAG0270.jpg
 

Prilozi

  • IMAG0271.jpg
    IMAG0271.jpg
    838 KB · Pregleda: 57
  • IMAG0272.jpg
    IMAG0272.jpg
    893,4 KB · Pregleda: 61
  • IMAG0273.jpg
    IMAG0273.jpg
    1 MB · Pregleda: 61
  • IMAG0274.jpg
    IMAG0274.jpg
    761,2 KB · Pregleda: 56
Top