Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Pitanje jedno ? :))

Hvala puno kolega hehe napredujem koliko mogu ;)

@Duke_Of_Harlem
bas cu vidit kod nas po ovim otpadima pa ako nadem ista javim ti :icon_smile:
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Pitanje jedno ? :))

samo ga spusti sto prije zivota ti grmice makar i smao naprijed
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Pitanje jedno ? :))

Evo mali update propuhali prednji tvornicki zvucnici i zamijenjeni sa us blasterovim sto je najbitnije zadovoljan sam kako sviraju,evo koja slika :





 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Update Opruge & Sony 4 way elipse)

Evo stigle i opruge prije koji dan hvala mahiru i marku_v , opruge su -40mm... Sjele su danas one i torzija zahvaljujem se Zeli sto mi je sredio kod mehanicara a za slike cete morat malo pricekat ja sam prezadovoljan kako cuci pug .. bilo je manjih problema ali eto izaslo sve na dobro hehe :) I danas jos otisle elipse stare kenwood 3 system 220w i dosle odma nove 4 sistema sony 330w 80 rms :) ... da ne gnjavim o ovome se radi :





Sutra slike kako je pug cucno :D
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Update Opruge & Sony 4 way elipse)

Torzija spuštena za 1 zub? Jel bila dosta jedna crvenka?:D

Ništa bez slika:icon_smile:
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Update Opruge & Sony 4 way elipse)

Tocno crvenka izasla :) momak extra radi i dosta je radio ma ako nije skoro 6 sati , + sto sam ja baxuz pa imali jos vise posla :D btw slike idu vcrs kad operem car
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Update Opruge & Sony 4 way elipse)

nek je sa srecom...drago mi je da smo se lijepo dogovorili...u svakom slucaju cekamo slike....do tad imas pozdrav i (tesko me uganjat na msn) j* ga... :D
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Update Opruge & Sony 4 way elipse)

Hvala puno hh a za msn znam ;) a ljudi smo za sve se moze dogovorit :cool::cool:
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Spusten...)

Evo kako izgleda pug nakon spustanja... Mada kada prelazim preko rupa cuje mi se nekakvo krckanje u prednjem lijevom tocku ako netko zna sta bi moglo biti neka pise . Btw kontam kupit sve nove amorte kako nisu nikako mjenjani pa ako netko zna koji su najbolji neka isto pise , i koja im je cjena :D:D



 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Spusten...)

Možda stabilizator, ako lupka. To zanemari, ništa ti ne može biti, a i nije skup.;)
Nemoj ni mijenjati, ne utiče ti na vozne osobine. Meni lijevi ponekad lupne, čekam servis, pa ću onda mijenjati. Kaže mi majstor da to ništa ne smeta, da ne dolazim džaba, veeć kad ulje dođe na red.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top