Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Pug 206 - I m blue(pitanjce jedno)

ja uzeo dvije 15ke nove za 150KM, extra gume, M+S Debica, njih je preuzeo Goodyear;)
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(pitanjce jedno)

thx a te lajsne nediram vrijede cudo ako sam blizu drugih auta ili kraj zida:D a felge otpadaju odose na prodaju iskrslo mi dosta drugih stvari :(
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue

Evo stigao novi player , ovim putem se zahvaljujem bezbroj puta Nerminu S. za uslugu heh fercera za 10 odlican izgledom i funkcijama ;)

6760948f.jpg


7239f2b7.jpg
 
RE: Pug 206 - I m blue(Njuv HU znak usklik)

predobar,morat ces ga krpom pokrivati dok vozis navecer,ubise te diode ko xenoni,hehehe...nemas mi se sta zahvaljivati,drugar je tu da pomogne... ;)
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Njuv HU znak usklik)

hahah dobra ti ta nije losa , stvarno jako svjetlo ima al bolje i to nego da coram haha
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Njuv HU znak usklik)

al si se ti navuko na plavo :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Njuv HU znak usklik)

Fino :) vidim danas auto u mahali kazes sestra ti vozila, ko da trke vozi samo preskace auta :lol:
 
BHT Ovisnik
RE: Pug 206 - I m blue(Njuv HU znak usklik)

dobar dobar:cool::cool: i ja nekad ti vidim sestru u prolazu,čepi ga više nego imenjak:lol:
meščini samo nam u pojačalu mala razlika:D mislim da ti se fino uklopio uz ostatak:cool:
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Njuv HU znak usklik)

hahah staces mozda joj nekad oborim rekord tko ce znat :D , u pravu si , samo pojacalo i u mene imaju piskavci ugradeni tvornicki al to manje vise ;) uklopio se pravo najvjerovatnije ide i odredeni dio plastike u sivo (mozda neka crno-siva kombinacija , ako se ne predomislim heh);)
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Njuv HU znak usklik)

Evo da opet postavim sta se radilo na autu :)

Ja i Col3 tamnimo stope,evo kako je to sve ispalo:









Ukrasne lajsne i naljepnica:





Farbanje enterijera:
(Srednja konzola,plastika oko ventilatora,pepeljare i kvake vrata)











Dobosi i klijesta:





Felgice



Gljiva



Xenon 6000K





 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Update sve i svasta)

Zanima me jeli netko zna od kojeg je auta ova maska mala ispod branika , ili jos bolje sa kojih bi mi auta mogla knap doci na moju 206-cu..?!

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top