Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Pug 206 - I m blue(mali problemcic)

Hehe nemas sta polomit uzmes 2 sarafcigera i jednim na tom crnom djelu uvuces ga koliko ide , zavrnes onda ti tek pode pomalo i ubacis 2 sarafc. i opet uvuces zavrnes i eto ga skroz si skinuo tu plastiku. Ako gdje zapne ili ako nisi skonto slobodno pitaj ;)
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(mali problemcic)

Eto vidis mogo sam jos i to stavit, sakrit relej ispod sica xD .. ajmo dosta zafrkancije neka netko pomogne :icon_exclaim:
 
RE: Pug 206 - I m blue(mali problemcic)

Tako je meni bilo kad sam stavio crvene diode u trece kociono svjelo, stalno su svjetlile priguseno, a kad pritisnem kocnicu normalno. Izgleda je do dioda, pa rade i na neki najminimalniji napon sto postoji u sistemu kad auto radi izgleda. Bijele diode su mi radile OK, ali te crvene sto sam stavio nisu.

BTW, fin autic. :)
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(mali problemcic)

Hehe thx za auto... A i ja mislim da je do dioda ali meni i kad je ugaseno auto ostane mi priguseno svjetlo:icon_confused:
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(mali problemcic)

4 OggyBoy objasnjenje kako doci do antene:cool:

Evo koja slicica samo za tebe :)

1. Skinuti ono osvjetljenje kako sam vec napiso a onda imas ova 2 pipka stali vec stisnes ih i izvuces i gotovo hehe

Slikice :

238a7eb6.jpg


07e86e57.jpg


827f99ef.jpg


Eto ga nadam se da sam ti pomogao :)

Btw ona moja stedna diodica idalje stoji priguseno al stacu joj ja hh
 
Super Moderator
RE: Pug 206 - I m blue(mali problemcic)

Pa super nek svijetli sad imas ''BMW look''
Znas da u BMW-u imaju one male diodice koje uvijek svijetle i to cool izgleda :D
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(mali problemcic)

CAR, KRALJ Covjek!!!;)
Posto si plus vec dobio, na nekom skupu imas pivo od mene!;)
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(pitanjce jedno)

Da ne otvaram novu temu zanima me vase misljenje : Hoce li mi trebati distanceri na felgice et 35 ? I koje su po vama najbolje gume od ove 3 :
Sava
Barum bravius 2
Sportiva
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(pitanjce jedno)

Vecer raja evo malo da refresham temicu evo koja slikica nova malo se radilo i tako .....

Koja slika frisko opranog i sredenog auta heh:

74b6fcf0.jpg


387db668.jpg


Evo felgice malo sredene nisu lose ispale heh sjaje se pravo ima na 2 mjesta na jednoj felgici boja se slijevala nesto nas je sprickit zafrkavo al sve u svemu cool je to

1d99160b.jpg


Slijedece je na redu stop svjetla zatamniti mislim se dali cjela ili samo gornji dio kod stop svjetla i zmiga, al vidit cemo kad se pode raditi kako ce izgledat : (Nesto ovako)

a8d8a0b1.jpg


Btw jel zna netko oko onih guma :)

Dal ima netko na raspolaganju distancere 4 x 108 2 cm ?
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(pitanjce jedno)

u tom cjenovnom rangu preporucujem hankook ventus prime - vozim ih treca godina sve pohvale ;)
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(pitanjce jedno)

Huh hmm , sumnjam nesto da kod nas ima njih dosad ih nisam nigdje vidio a ove sto sam nabrojao su cjene gore dole 10 km al su sve oko 350 km sa montazom tako da neznam koje bi uzeo da imam para isle bi najvjerovatnije miselinke al ovako sta je tu je
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(pitanjce jedno)

imas kod nuica dole u hercegovini oni su generalni zastupnik a i taxi bar imas na forumu cjenovnik potrazi malo ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top