Pug 205 GTI MI16 project

Pug 205 GTI MI16 project

Član
Nadam se da si seqvent ugradio? Greh bi bio smanjivati mu dotok vazduha.

nazalost nisam bio financijski da ubacim seqvent, al u skorije vrijeme ce se prebaciti...

Ma 17-ske felge od RC-a i patos hehe jedina mana jebi me sto bi se moglo da vozi xD,Javi mi se na pp imam nesto da te pitam kad dodjes online :D

ah 17 bi bile samo za izlozbe, zamalo da jednom nisam zamjenio ove za te...
ajd posalji poruku na 061/354-218 kad budes online pa da uletim da se cujemo!
 
Član
svaka cast druze,dobro odradjen posao...lijepa jurilica..i ja sam poceo svoju R5 farbati prije par dana...isto ovako ce biti u crvenoj boji
 
Član
nemogu sa mobitela uploadovati slike...
uglavnom radi se o vecim diskovima naprijed... stavljene su glavcine od 306ice a diskovi od patnera koji su veci za cca 2cm i naravno jaca i veca klijesta :)
danas kupljena nova gljiva...
htjeo da kupim prednji branik, i na kraju saznam da sam imam jedan...pa cekamo i da njega postavimo samo da uhvatim vremena...
jbg slike kad budem/mognem s mojim kompom...
 
Član
Evo slika konacno:

Evo prvo razlika diskova,do diskova sam sasvim slucajno dosao,bili na auto stavljeni novi i za par dana je bila totalka na autu i ostali novi diskovi kao i plocice J koje sam ja dobio jako povoljno

imag2309.jpg



Evo kljesta nek se vidi koliko su veca, ovaj sto mi ih je prodao stavljao na 205 rally i nisu mu mogli tockovi na kraju stati, sada neznam kolika mu je felga bila u mene sa 16kama moze

imag2310.jpg



Evo jedna kad se montiralo

imag2311.jpg



Evo slikica auta

imag2409.jpg


imag2410.jpg


imag2411.jpg


imag2412.jpg



Malo unutrasnjosti

imag2413.jpg


imag2414.jpg



Evo jedna fara

imag2415.jpg



Pa smo ovdje sakrili cep od plina,odnosno punjac

imag2417.jpg



I evo jos koja auta

imag2421.jpg


imag2423.jpg
 
Član
Da ne bude da se nista ne radi, sjedeci update ce biti malo muzikice nove, nisam tip neki muzike al nek se nadje i potom pitanju nesta
 
Član
Aggggr kako zelim taj GTI sat u svome Pugu ufff,osvijetljenje moje mladosti hahah :D
Muzika nije na odmet i prije ili kasnije se mora postaviti :D
 
Odavno nisam vidio ovakav pug, stvarno sve pohvale. Mozda ove farove vratis na fabricke ? Kvare mi ukupni dojam, ali opet o ukusima se be raspravlja. ;-)
 
BHT Ovisnik
Pug je prica za sebe, predobar, odlicna fora s plinom, meni samo ovi farovi nikako ne leze, tako dobar, pedantan pug, ali ovi farovi skroz odskacu. To mi je vise za tamo nekog tuninga il drugacijeg stila,al ovakav kakav jest njegovi tvornicki, jos onako blago zatamnjeni unutra su mi mjera
 
Član
jbg farovi su ti sada za sada, bitno mi je kako svijetle jer putujem puno nocu u zadnje vrijeme, ipak je xenon...kad htjednem vratiti uvijek imam svoje zatamnjene org.
prelazim puno i prodajem ga ako je ko zainteresiran moram na neste novije preci...jer sam stalno u ZG

ima i novina...felge nisu ove sto su na njemu vise, mjenjao sam se sa prijateljem
sada su gutmann-ove sa 405 mi16
stavljeni ph2 retrovizori i elektricni org podizaci stakala sa 205
i naravno oznaka mi16 nazad :)
imam i slike al dok prebacim
 
Član
evo par slika sa novim felgama i par sitnicama









ubaceno je ovo pojacalo, neznam koje je al radi sasvim ok...woofer zaboravio uslikati al radi se o tubi blaupunk sa njenim wooferom 12ka


posto imam problema sa strujom od kad sam ugradio mi16 odlucio sam se na instalaciju orginalnu od motora...to radi moj prijatelj Sale nadam se da ce se uskoro i zavrsiti... uspjeo ga je upaliti al nam je falilo par dijelova, koje sam nasao pa valjda bude uskoro gotov i imao svoju pravu snagu :)
 
Top