Pug 205 GTI MI16 project

Pug 205 GTI MI16 project

Član
RE: Pug 205 GTI new

ovako odlucio sam da idem u pod kolko god bude moglo...
naravno trebaju mi gewinde naprijed al nemogu nigdje da ih nadjem :icon_sad: mogu li sta drugo izmudrovati da bude nizak kontam ga spustit cak i do 7cm(po mojoj nekoj mjeri):icon_question:
i da mi je naci neke felge sa falcom,volio bi 15ke ipak i gume 195/45R15 ima li kakvih prijedloga ponuda:icon_question:
trenutno mu je originalni ovjes bile su odrezane do skora opruge,al su vozne osobine bile katastrofalne...
 
RE: Pug 205 GTI new

Potraži gewinde za 307 Puga ! Momak koji je kupio moju 205 s16 je stavio te gevinde koje idu na 307 Puga ! Tako mije bar on rekao !!!

Evo ti njegove garaže i njegovog Puga ! Znaš ga sa foruma ;)

http://www.bhtuning.com/peugeot-205-s16-t-78322.html
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

Znam pricao sam snjim i vidio sam 205icu :) i pricali smo o spustanju i tome te mi je spomenuo da je stavio gewinde od 306ice,moze biti da ga ja nisam dobro razumio al sve do sada mi se motalo po glavi da je rekao da su sa 306... Naravno da bi kupio i od drugih vozila da se to sredi kako valja...hvala na pomoci
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

Imao sam nekad 205 GTI auto za pozeliti fin brz atraktivan kad bih imao viska para kupio bi sebi da ga imam sve pohvale ako ti bude trebalo kavih dijelova kugli krajnica ramena spona mandzetni itd za auto za francuza posalji mi poruku pa cu da vidm sta imam.Pozdrav
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

dokogi je napisao(la):
Imao sam nekad 205 GTI auto za pozeliti fin brz atraktivan kad bih imao viska para kupio bi sebi da ga imam sve pohvale ako ti bude trebalo kavih dijelova kugli krajnica ramena spona mandzetni itd za auto za francuza posalji mi poruku pa cu da vidm sta imam.Pozdrav

pp ;) hvala velika
pozdrav
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

danas bio sa clanom foruma aleksandar988,malo se druzili malo trgovali sve super bilo...
kupio opruge h&r od njega pa ce da se one montiraju dok se ne nadju gewinde ;)
evo koja slikica:

imag0576sv.jpg


imag0577u.jpg


imag0581a.jpg
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

nesta slabo komentara : Icon_mad:

evo opruge neki dan namontirane,isto tako promjenjena letva volana, poluosovine promjene kao i sve mandzetne...i naravno kociona klijesta koja su bila propisala : Icon_mad:
ostaje mi jos da lafete promjenim i onda bi bilo to to kolko se tice ovjesa Icon_cool to aBd iduci mjesec Icon_wink

evo slikica jedna od danas

imag0608fu.jpg
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

Kociona klijesta mozes reparirati odu gumice a setovi se ti mogu posebno kupiti da ne kupujes komplet nova klijesta ili polovna i opet macak u dzaku set nije skup ali trebas kupiti odgovarajucu mast ja sam sebi narucio iz sarajeva samo za to bez masti ne mozes posao da zavrsisi a ove pragove skini po mom misljenju mnog ce ljepse da izgleda a moze da ti se skuplja prljavstina i glupot ispod toga.Pozdrav :123:
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

Kociona klijesta sam imao druga vec...tako da nisam morao kupovati :) koja su ispravna,znam da se mogu reparirati ;-) a pragove ne skidam,makar malo nize izgleda a predobro mi izgleda kada stavim ljetni setup... Naravno svaka kritika je dobro dosla :)
Hvala
Pozdrav
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

mali update, malo se igrao kupio neku foliju za zatamnjivanja stakala, pa sam zatamnio zadnja bocna stakla meni izgleda super sad za sad,ako mi se svidi i ne dojadi, mozda odvucem nekome pa da mi to profesionalno odradi ;)

imag0734.jpg


imag0735b.jpg
 
Top