Pug 205 GTI MI16 project

Pug 205 GTI MI16 project

Član
RE: Pug 205 GTI new

i na proslom su mi bili pragovi crne boje pa sam mislio da i na ovoga,al posto vidim da svima smeta sto je crno,ostalo mi je jos crvene boje pa cu prespricat cim prije mognem...hvala na pozitivnim i negativnim komentarima ;)
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

nedim98 je napisao(la):

hvala ;)

auto je na probnim tablama dok mi tablice ne zavrse...

takodjer je dobio mali detalj na zadnjoj sajbi

imag0090l.jpg


imam i jedan problem, na tehnickom mi je rekao covjek da mi je lose sagorjevanje,takodjer se i benzin osjeti iz auspuha...
sta bi moglo biti,primjetio sam da mi pumpa od goriva non stop radi,dok na predhodnom nije?
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

bili ste protiv crnih pragova pa sam razmisljao da kupim neke pragove... i danas slucajno isao sa drustvom u kiseljak i naletim na otpadu plavog PEUGEOT-a 205 CTI-a koji je imao pragove koji su mi se svidili odma na prvi pogled...slijede slike


imag0001em.jpg


imag0002x.jpg




evo ih ofarbani
imag0006zy.jpg


imag0007nw.jpg



sutra montaza i bolje slike ;)
 
Član
RE: Pug 205 GTI new

nema nikakvih komentara...
evo novih slikica kad je namontirano,ja sam zadovoljan izgledom,sada da li ce mi ovo dosaditi ili nece to cemo jos vidjeti
p.s. jos uvijek je na probnim tablicama...


imag0012rx.jpg


imag0013xa.jpg


razmisljam kociona klijesta i nazad dobose da ofarbam u crveno,pa je najvjerojatnije to slijedeci update...
 

187

Član
RE: Pug 205 GTI new

mozda bi bilo previse ali ja bi probao na felgama taj krug (ivice felge) uraditi u crveno.. imao bi ona ful crno crvena kombinacija
 
Top