pucnjava u Sarajevu

pucnjava u Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na prijetnju pištoljem uzvratila je radnica, koja je također imala pištolj, te je usmrtila jednog napadača, dok ju je drugi
teško ranio ispalivši u nju tri hica. Nezvanično saznajemo da je ubijeni maloljetnik štićenik Zavoda za mušku djecu i omladinu na Humu.

opet maloljetnik :icon_question:
 

LSD

Član
strasno..

imam par prijateljica koje rade po kladionicama i kako one kazu "samo cekam kad ce neko doci da puca"

te zene cijelo vrijeme rade pod strahom..
AMELA....izdrzi ovo....budi jaka i mi cemo biti uz tebe
 
Član
Njoj svaka cast, poslala je dobru poruku onima koji kradu, da mogu glavu da izgube... medjutim njen je zivot sigurno vrijedniji od zivota tih klosara i narkomana, on ne preza ni od cega, ne boji se ni umrijeti jer mu je ovo ovdje pakao svakako.....
Pucala je prva, mozda nebi bilo pucnjave... hajd to i nebi bio problem, ali da ga ubije bas, on najvjerovatnije nije posao sa takvom namjerom prema njoj... ali dokle majku im lopovsku i narkomansu, kako obojica nisu izginuli...
Samo da ona prezivi sad, to je najbitnije...
 

MTR

Član
moram opet dat komentar , nadamo se da ce cura izvuc zivu glavu al ostaje ona za prekrsajnu prijavu koju MUP mora predat tuzilastvu , htjeli oni ili ne to moraju uradit . I hajd ako bog da pa sud bude kako treba pa da cura ne lezi itd ..
Al ja do sad nisam cuo ni slova od vlasnika te kladionice , ko ce curi platit lijecenje , operacije , rehabilitaciju ? Otkaz joj ne gine , boli njega rinaka za nju , samo nek pare nije dala .... Ako ko ima tipu gdje je vlasnik sta prokomentarisao nek postavi
 
Bravo 16v je napisao(la):
Svaka cast djevojci na HRABROSTI i nadam se da ce da prezivi! A sto se tice posjedovanja pistolja,nije mogla da ima dozvolu za nosenje,jer to uglavnom mogu dobiti sluzbena lica! Kakve se gluposti desavaju kod nas u pm!

Varas se, ako si privatnik (imas svoju firmu) mozes dobiti dozvolu za nosenje, znaci ti kad podneses zahtjev za posjedovanje i nosenje pistolja, razlog da imas dozvolu za nosenje navedes da stitis pazar putujuci od firme do kuce, i tako imas pravo i dobijas dozvolu za nosenje. Ovo znam provjereno, jer mi otac ima pistolj i posjeduje dozvolu za posjedovanj i nosenje.

Sto se cure tice, fkt mi je zao, jbte ova gamad sa 16 i 18 godina nece da radi, kradu, sve to treba pobit! K'o sto gore neko napisa, cura i da ne lezi ni dana, ona nazalost ce morati cijeli zivot ziviti sa traumama, sve najbolje joj zelim i brz oporavak!
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
Svaka cast djevojci na HRABROSTI i nadam se da ce da prezivi! A sto se tice posjedovanja pistolja,nije mogla da ima dozvolu za nosenje,jer to uglavnom mogu dobiti sluzbena lica! Kakve se gluposti desavaju kod nas u pm!

Varas se, ako si privatnik (imas svoju firmu) mozes dobiti dozvolu za nosenje, znaci ti kad podneses zahtjev za posjedovanje i nosenje pistolja, razlog da imas dozvolu za nosenje navedes da stitis pazar putujuci od firme do kuce, i tako imas pravo i dobijas dozvolu za nosenje. Ovo znam provjereno, jer mi otac ima pistolj i posjeduje dozvolu za posjedovanj i nosenje.

Sto se cure tice, fkt mi je zao, jbte ova gamad sa 16 i 18 godina nece da radi, kradu, sve to treba pobit! K'o sto gore neko napisa, cura i da ne lezi ni dana, ona nazalost ce morati cijeli zivot ziviti sa traumama, sve najbolje joj zelim i brz oporavak!

I ti se varas! Svako moze da zatrazi dozvolu za posjedovanje i nosenje oruzja! Ali nemoze svako da dobije dozvolu! A ja djevojci zelim brz oporavak i da sto brze zaboravi ovaj dan!
 
Legend
roknula ga kraljica hahaha

al se i glupa napravila, ko da ce on iz svog dzepa vracat ukradene pare.. bolje da je dala pare, javila muriji izgled pljackasa i cao..

ovo herojstvo nicemu ne vodi, jos ce dobit otkaz jer mora na bolovanje, i ima dosije ..
 
Član
Djevojci su u posjeti bili neki visoko pozicionirani političari tako da ne vjerujem da će ležat ili tako nešto,samo da preživi...
 
Član
Ne znam kuda sve ovo vodi vise se niko i ne tuce odmah vade pistolje.Sto se tice djevojke ne znam sta bih rekao, da je hrabro postupila jeste ali mogla je fino dati pare ostati neprimjecena, ziva i zdrava.Mozda ce se sada lopovi zapitati kad krenu u pljacku.Ova zemlja izgleda ode u propast...
 
Član
Mnogi ne shvataju neke stvari... Radis posteno, zaradjujes platu u kladionici, mucis se, sve da bi na posten nacin zivio i onda ti dodje majmun i uperi pistolj u glavu? Ja bih isto pucao, ne zbog kladionice i para, vec zbog sebe... Neko rece da on nije dosao sa ciljem da je ubije? Pistolj je ponio da se pocese po dupetu, ako ga zasvrbi? Kad neko uperi cijev u neciju glavu, ne dao bog moju, bilo bi ili on ili ja, zato shvatam ovu curu i nadam se da ce se oporaviti i nastaviti sa zivotom.
Zivot ovakvih mangupa ne moze se porediti sa zivotom postenih ljudi, jer ovakvi ce krasti i ubijati dok im se ne stane u kraj istom mjerom, njima zatvor i zakon nista ne predstavljaju....
 
addo je napisao(la):
I ti se varas! Svako moze da zatrazi dozvolu za posjedovanje i nosenje oruzja! Ali nemoze svako da dobije dozvolu! A ja djevojci zelim brz oporavak i da sto brze zaboravi ovaj dan!

To je druga stvar sto se gleda da li si kaznjavan i dovoljno godina itd. itd. Ja govorim o tome da mogu traziti/dobiti dozvolu za posjedovanje i nosenje i osobe koja nisu sluzbena lica!
 
u tuzli su prije par godina oplackali INA benzinsku pumpu uzeo lik pare i opet ubio radnika!!
meni je zao te cure a ni malo tog maloljetnika sto je stradao!!!
on je bio haman na pocetku kriminalne karijere !!!
neko je pisao da ce se njegovi jarani osvetiti toj curi ,nema od toga nista treba njih da bude strah osvete vlasnika kladionice!!!
bili su premijer fbh mujezinovic i jos neke glavonje kod nje u posjeti kupe poene za izbore tako da ce ona mozda ako prezivi najvjerovatnije uslovno dobiti ili novcanu kaznu ili ce slucaj zastarit jer niko normalan nece je strpati u zatvor
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top