PS Challenge 4 - radovi,ocjene...

PS Challenge 4 - radovi,ocjene...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma zašto ban?:icon_eek: ne treba zbog toga ban, ja nemam ništa protiv tebe i nadam se da razumiješ.... vidit cemo šta kažu organizatori challengea
 
Član
prvo da se zahvalim fastu na lijepom misljenju o ne-dovrsenom radu :)

i tinmachine88 na optimizmu da ce bit dobar chop na kraju ((:)

sad.. moje misljenje..

- faya_m5 :

Svaka cast na radu, jako dobar rad i svidja mi se kako si to sve slozio :)
+ ideja i 80% realizacije
- onih 20% realizacije a to je, fali bar mali djelic drugog nosaca branika, naljepnice nisu legle bas najbolje, motor mi je dobro uklopljen ali na nekim dijelovima lose izrezan (navise se primjeti odmah kod tocka ovaj sivi dio), sjena sa strane automobila takodje nije najbolje legla, cudna je (:) e da, i ovo na kraju automobila gore, antena, previse je drecava, nabaci malo dima po njoj.. dalje ne mogu
:icon_arrow: opsti dojam je i vise nego pozitivan :cool:

- Ryu :

Na prvi pogled, :icon_eek:, sjajan rad ;-)
+ i na golfu sam rekao isto, imas stila za tuning fkt, i svidja mi se (((:)
- hmm.. felge.. vidi se kako si osjekao felgu i dio gume, i na postojece nije bas najbolje leglo, vidi se stara guma daleko svjetlija i s manje kontrasta, spojler mi je cudan (mozda je ok al nekako.. heh.. ne znam), kod prednjeg branika ti je cudan ovaj rub, tj. prelaz izmedju tamnog i svijetlog dijela i usisnik izmedju svjetala mi na specifican nacin privlaci paznju.. cudan cudan
:icon_arrow: opsti dojan, one hell of a chop : - ) sjajno radis a greske su sitne, tacnije gluposti koje je lako popravit :cool:

- ja :

nista ja :BBBBB idemo dalje

- fast..tuning20 :

great idea :icon_biggrin:
+ opet ideja, ideja, ideja
- sve je nekako mutno, i puno sitnih greskica, npr oko prednjek tocka od limarije mi se nista ne svidja, i da, mrzim zmigavce (; limarija oko zadjeg tocka je takodje problematicna, i spojler malo zadimi :) ima jos gresaka al ispasce roman od posta kako sam poceo pa necu dalje :)
:icon_arrow: opsti dojam.. maznuo si branik :icon_surprised: salim se, dobar je rad, svaki put sve bolji i bolji :)

- trozic :

mislim.... =kabriolet :cool:
+ ulozeno dosta truda i.. svidja mi se rad pravo :icon_redface:
- gornji (svijetli) dio pozadine, planine itd.. na slici daju osjecaj da je auto ne-realno (mislim, i jeste ne-realno ali na tamnijoj podlozi bi bolje izgledao), retrovizor unutar auta (tt).. cudan :), ispod vrata, tamni dio enterijera (plastika TTuning).. hmm.. opet izraz.. cudno nesh :)
:icon_arrow: dojam, hmmmm :cool:


hvala na paznji :icon_biggrin: ocjene postavim drugom prilikom
 
Član
Ryu - 10
rad, skoro pa bez greske...ima ovih par sitnih u pogadjanju boje...donji dio prednjeg spojlera mi nekako nije uklopljen kako treba :S mozda si to htio namjerno, al meni ne izgleda dobro...ostalo ok, kulturno i kvalitetno odradnjeno...

Trozic - 9
rad je prelijep, nemam zamjerku, osim sto mi je auto nekako prekratko (ne znam sto, al tako mi izgleda)...kvalitetno u pm, svaka ti cast...

fast..tuning20 - 8
prednji spojler looose uklopljen, nije perspektiva dobra nikako...ako treba nacrtacu i objasnit...znaci pogledaj usisnik u sredini spram farova i skontaces o cemu govorim...boja losa, nerealna, ostalo ok...

ibizasa - 7
steta sto nisi zavrsio, izgleda mi da bi bilo dobro...da je rad zavrsen, bilo bi od mene vise bodova...;)

cico_mevle - 6
lijepo je zamisljeno, al isto kao kod Trozica, nekako mi prekratko izgleda auto...naprijed se vidi da je dosta brushem radjeno, pa je matirano, dok je bocna strana nazad lijepa i svijetla...vidi se nekako da je preuzeto s drugog auta...
felga prednja dosta izbacenija od zadnje...sjedista krivo postavljena...ostalo ok ;)
fast..tuning20 je napisao(la):
faya_m5:
jako dobro zamisljeno nevidi se dio spojlera nazat ovaj intercooler koda je za avion mislim da je malo prevelik za farove ove meni se cini od skyline nisi trebo ali finoi je to zamisljeno

intercooler je skinut s drifterskog auta, tako da nista nije prevelik, jer je takav u stvarnosti na autu!! (ako treba, poslacu ti donor)...za spojler se slazem, vidim i ja da fali jedan nosac kroz staklo, jbg, promaklo mi :)
a far mi je furka, bas s onih trkacih auta...:)
 
Član
TTuning valjda imam pravo obilježiti svoj rad,cjeli sam interijer crto pa sam stavio TT na špiglu :)
r
o
ž
i
ć
 
Član
Trozic je napisao(la):
TTuning valjda imam pravo obilježiti svoj rad,cjeli sam interijer crto pa sam stavio TT na špiglu :)
r
o
ž
i
ć

uredu su oznake, mislio sam na retrovizor, cudnog je oblika, kao i jedan dio plastike enterijera (oznake sam koristio kako bih poblize objasnio na koji dio mislim) :)
 
Član
jaAAaaAaAAaaAaAaaaoo bravo faya svidja mi se pravo tvoj rad iako je skoro sve c/p :)

ryu 10
faya 9
trozic 8
cico 7 - puno puno je truda ulozeno fakat al nije to to :/
ibiza 6
fast..tuning20 0 - kropmir
 

Ryu

Član
eto postavljen je i cicin rad...objasnjeno je i sto...

fast je diskvalifikovan sa ovog challenge-a,ali nema potrebe za ban...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top