PS Challenge 4 - radovi,ocjene...

PS Challenge 4 - radovi,ocjene...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trozicu krivo ga prosudjujes...Jest da slici al imam sliku cicinog auta u WIP U dje se jasno vidi da je brushano sivom bojom slao mi je sliku i ideju....Moze bit da je isao na ideju toga al mislim da to on nije ukrao posto ja nisam imao nikakve jeb-ne ideje..I cico mi je pokazao svoj rad na sta on ide onda sam dobio inspiraciju za radom na tom auto.Ja sam svom tek izbrusho branik.A za cicu bi stavio ruku u vatru da nije...Tolko od mene.
 
Član
ja sam samo rekao da je slično ne da je kopiro ;)
BoosT666 onda je ok,najbitnije da je on to radio možda je ideja slična nema veze ;)
sory ako se ko naljutio to mi nije bio cilj ;)
 
Član
Trozic je napisao(la):
ja sam samo rekao da je slično ne da je kopiro ;)
BoosT666 onda je ok,najbitnije da je on to radio možda je ideja slična nema veze ;)
sory ako se ko naljutio to mi nije bio cilj ;)


srry tebi od moje strane malo sam se ja arogantno postavio..Srry stvarno nemam razloga da se ljutimo ipak si mi ti dosta pomogo u vt al je iso na ideju golfa al je i fino ispalo...Ja svog zbrusho skoro citavog branik,prag,zadnji branik.Jos brave na autu i probat napravit sleep eyes.

Eo da i ja komentiram


10:
Faya_M5: Joj covjece rad je jeb... Neznam sta bi ti rekao odlicno dim realan farovi se drugi fino uklopili.Svaka cast.Koliko vidim farovi su od skyline-a..Mislim da jesu ako se nevaram..
9:
Ryu: Isto svaka cast lijepo ispao rad.Branici i prag odlicno ispao felge fino leglo..
8:
Trozic: Jako fin rad greske su vec nabrojane pa necu ja opet nabrojavat ali jako lijep rad.
7:
Cico_Mevle: Dobar rad al fali jos dje koja sjena.Al u biti lijepo zamisljeno..Ali jos nije gotov pa eto.
6:
Fast_Tuning : Fin rad samo jos malo dorada al bice bolje.. Svaki put radis bolje i bolje.
 
mozda jes uzo a mozda i nije ali sto je najzanimljivije da su refleksije potpuno iste kao i na roobiovom radu :icon_eek: zato malo previse lici
 

Ryu

Član
da i ja probam ocjenit...

faya_m5:
dobar rad,realno u tvom stilu...samo naljepnice lose odradjene,izgledaju ko da su zalijepljene na ekran,a ne auto,ne svidja mi se ovo sto je prednji kraj stavljen od drugog auta,to je isto ko da je zadatak tuning bmw m3,a ti "odrezes" prednji kraj sa Mitsubishi Evo X i stavis na njega,ako razumijes na sta mislim...nije to to ! al sveukupno dobra ideja i rad

Ryu:
rad ti izgleda ko da si radio 2-3 sata,sto i jest istina ;) felge ne valjaju,ostale stvari su isto bezze...jedino pozitivno sto si zatvorio prozor...

ibizasa:
dobar rad,iako nije zavrsen...svidjaju mi se felge i retrovizori,karambolka ti je nekako mutna,minus za ovo sto je prag previsoko i zadnja karambolka nije nikako odradjena,al eto rad nije zavrsen,pa se ne moze bas komentarisat najbolje

Trozic:
fin rad,detalji odradjeni dobro,svidjaju mi se felge i usisi na prednjem blatobranu,protiv vrata nemam nista ;)
karambolka mi je nekako opet "standardna" ko i na tvojim proslim radovima...al sve u svemu... ;)

cico_mevle:
kad mi se rad svidja nikad ne trazim greske neke...
jedino minusi za ovo - neke stvari na autu su art style,a neke realne i karbon ti je lose odradjen,ostalo...

10-cico
9-Trozic
8-faya
7-ibizasa
 
Super Moderator
sta pricate za trozicev rad auto je extra ispalo i ideja je za 100 a ne za 10... ryu isto tako jako dobar rad ;)
 

Ryu

Član
evo konacna tabela:

faya 9 8 10 8 = 35
Ryu 10 10 7 9 = 36
ibizasa 8 6 6 6 7 = 34
Trozic 9 8 9 8 9 = 42
cico_mevle 7 7 10 7 10 = 41

Trozic,cico i ibisaza sram vas bilo ;) niste glasali...faya i ya smo popushili zbog toga ;)

Trozicu,pobjedio si,biras sliku...
 
Član
:D
nisam se nadao pobjedi,tnx svima na glasovima ;)
samo kako stići sve uraditi kad počinje ps chalenge,trenutno radim 3 auta u ps,za izluditi :D
izabraću auto valjda vam se svidi ;)
 

Ryu

Član
izaberi ti auto,a ja cu organizovat,imam jednu posebnu vrstu challenge-a...
jednodnevni,pa se sve ostalo ostavi na stranu,da se to odradi ;) tako se nece izgubit puno vremena...
 
Član
da nebude taakmičenje monotono,drugačiji položaj ;)
jeste st ali nisam mogo naći običnu da valja slika,kako god opet bi bilo isto ionako se sve mjenja i sređiva stock nam ne treba :)

http://s2.desktopmachine.com/pics/Ford_Fiesta_254-1600.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top